Eduard van Hengel

Johann Sebastian Bach vocale werken

Cantateagenda 2019

2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 heden

datum tijd BWV locatie uitvoerenden
januari 2019
1/1 16:00 61, 62 Lelystad, Het Anker
David Rabinovich / Apollo Ensemble
6/1 16:00 210 Aardenburg, Sint-Baafskerk
Bart Naessens / BachPlus
6/1 16:30 248IV, 248V, 248VI Tilburg, Broekhovense Kerk
Arjan van Baest / koor & orkest Stichting Bachcantates
6/1 19:30 123 Utrecht, Geertekerk
Gerrit Maas / koor en orkest Utrechtse Bachcantates
12/1 17:00 123 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam
13/1 17:00 124 Kampen, Burgwalkerk
Ab Weegenaar / Bachkoor en -orkest Kampen
13/1 19:30 32 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
19/1 17:00 111 's-Hertogenbosch, Grote Kerk
Jeroen Felix / Bach Collegium 's-Hertogenbosch
20/1 17:00 3, 3 Hochelten, St Vituskerk
Hans Linnartz / Bach Collegium Rhenanum
20/1 19:00 10 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
20/1 19:00 81 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & Laurensorkest
20/1 21:30 82 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
26/1 16:15 72, 123 Nijkerk, Catharinakerk
Falco van Loon / Bach Consort Nijkerk
26/1 16:30 73 Hilversum, Grote Kerk
Boudewijn Jansen / Bach Cantorij Baarn
27/1 10:00 111 Arnhem, Diaconessenkerk
Pieter Endedijk / Bachensemble Arnhem
27/1 10:30 3 Den Haag, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
27/1 10:30 73 Rotterdam, Arminiuskerk
Aart Bergwerff / Remonstrants Cantatekoor en -orkest
27/1 16:00 14 Assen, Adventskerk
Hoite Pruiksma / Asser Bach Cantategroep
27/1 19:00 72 Leiden, Hooglandse Kerk
Dody Soetanto / Leids Kamerkoor
februari
3/2 15:30 144 Diepenheim, Johanneskerk
Yt Nicolai / koor Bach Werkplaats & barokensemble
3/2 17:00 3, 111 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & Barokorkest
3/2 17:00 72 Vlaardingen, Bethelkerk
Bas van Houte / Vocaal Ensemble Basiliek & Collegium Delft
3/2 19:30 81, Anh.159 Utrecht, Geertekerk
Gerrit Maas / koor en orkest Utrechtse Bachcantates
9/2 16:15 19 Bennekom, Oude Kerk
Dick Meijer / Alexanderconsort
9/2 17:00 77, 147 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Mark Lippe / Haarlems Bach Ensemble
9/2 17:00 92 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam
9/2 17:00 14 Amersfoort, Franciscus Xaveriuskerk
Bas Ramselaar / Amersfoorts Cantate Koor en Orkest
10/2 10:30 82 Amsterdam, Thomaskerk
Bert van de Wetering / Gardino Musicale
10/2 11:00 93 Antwerpen, St Norbertuskerk
Emmanuel Van Kerckhoven / The Antwerp Baroque Orchestra & Het Groot Akkoord
10/2 16:00 82 Den Haag, Kloosterkerk
Bert van de Wetering / Gardino Musicale
10/2 17:00 156 Kampen, Burgwalkerk
Bob Vaalburg / Bachkoor en -orkest Kampen
10/2 19:30 72 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
10/2 19:30 70 Baarn, Paaskerk
Boudewijn Jansen / Bach Cantorij Baarn & orkest
17/2 10:00 22 Den Haag, Nwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
17/2 17:00 144 Rotterdam, Alexanderkerk
Benjamin Bakker / Rotterdams Barok Ensemble
17/2 17:00 92 Hochelten, St Vituskerk
Hans Linnartz / Bach Collegium Rhenanum
17/2 19:00 92 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
17/2 19:00 144 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & Laurensorkest
17/2 19:15 22 Wassenaar, Dorpskerk
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
17/2 19:30 22 Heythuysen, Nicolaaskerk
Luc Jakobs / Koor & Orkest Bach Cantates Heythuysen
17/2 21:30 144 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
23/2 20:15 227, 230 Naarden, Grote Kerk
Christoph Prégardien / Nederlandse Bachvereniging
24/2 10:30 22 Den Haag, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
24/2 15:00 227, 230 Utrecht, TivoliVredenburg
Christoph Prégardien / Nederlandse Bachvereniging
24/2 16:30 22 Zierikzee, Gasthuiskerk
Wim Boer / Luscinia Consort
24/2 19:00 181 Leiden, Hooglandse Kerk
Joost van Velzen / Brederode Consort Alphen
26/2 20:15 227, 230 Eindhoven, Muziekgebouw
Christoph Prégardien / Nederlandse Bachvereniging
27/2 20:15 227, 230 Amsterdam, Muziekgebouw a/h IJ
Christoph Prégardien / Nederlandse Bachvereniging
28/2 20:15 227, 230 Alkmaar, Grote Kerk
Christoph Prégardien / Nederlandse Bachvereniging
maart
1/3 20:15 227, 230 Den Haag, Nieuwe Kerk
Christoph Prégardien / Nederlandse Bachvereniging
2/3 17:00 104, 23 Hoorn, Oosterkerk
Harry Toebes / Collegium Musicum Hornense & Cappella Horna
3/3 10:30 62 Rotterdam, Arminiuskerk
Aart Bergwerff / Remonstrants Cantatekoor en -orkest
3/3 17:00 97 Vlaardingen, Bethelkerk
Bas van Houte / Vocaal Ensemble Basiliek & Collegium Delft
3/3 19:30 22 Utrecht, Geertekerk
Gerrit Maas / koor en orkest Utrechtse Bachcantates
9/3 20:00 245 Amstelveen, Kruiskerk
Paulien Kostense / Bach Ensemble Amsterdam
10/3 15:00 245 Amsterdam, Singelkerk
Paulien Kostense / Bach Ensemble Amsterdam
10/3 17:00 23 Kampen, Burgwalkerk
Ab Weegenaar / Bachkoor en -orkest Kampen
10/3 19:30 22 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
16/3 15:00 245 Amersfoort, Bergkerk
Paulien Kostense / Bach Ensemble Amsterdam
17/3 14:30 245 Amsterdam, Linnaeushofkerk
Paulien Kostense / Bach Ensemble Amsterdam
17/3 16:30 84 Tilburg, Broekhovense Kerk
Arjan van Baest / koor & orkest Stichting Bachcantates
17/3 19:00 4 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
17/3 19:30 97 Baarn, Nicolaaskerk
Boudewijn Jansen / Bach Cantorij Baarn & orkest
17/3 21:30 131 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
23/3 17:00 182 's-Hertogenbosch, Grote Kerk
Jeroen Felix / Bach Collegium 's-Hertogenbosch
23/3 17:00 106 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam
24/3 10:30 136 Amsterdam, Westerkerk
JanJoost van Elburg / Westerkerkkoor & Barokensemble 't Kabinet
24/3 11:00 54 Antwerpen, St Norbertuskerk
Emmanuel Van Kerckhoven / The Antwerp Baroque Orchestra & Het Groot Akkoord
24/3 16:45 4 Nijmegen, Boskapel
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
24/3 19:00 182 Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek /Cappella Sint-Maarten / Accademia Amsterdam
31/3 1, 233 Middelburg, Nieuwe Kerk
Bachkoor BWV
31/3 10:30 106 Den Haag, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
31/3 15:00 4 Ruinerwold, Bartholomeuskerk
Leendert Runia / Sallands Bach Cantate Koor en Ensemble
31/3 17:00 27 Emmen, Grote Kerk
Wim van den Brink / Bachcantatekoor Emmen
31/3 19:00 106 Leiden, Pieterskerk
Johannes Gierl / Leids Cantate Consort
april
5/4 10:00 245 Den Haag, Nwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
6/4 17:00 102, 187 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Mark Lippe / Haarlems Bach Ensemble
7/4 10:30 182 Rotterdam, Arminiuskerk
Aart Bergwerff / Remonstrants Cantatekoor en -orkest
7/4 15:30 245 Diepenheim, Johanneskerk
Yt Nicolai / koor Bach Werkplaats & barokensemble
7/4 17:00 22, 23 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & Barokorkest
7/4 19:00 106 Noordwijk, Oude Kerk
Johannes Gierl / Leids Cantate Consort
7/4 19:30 150 Utrecht, Geertekerk
Gerrit Maas / koor en orkest Utrechtse Bachcantates
14/4 19:30 113 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
17/4 19:30 106 Leiden, LUMC
Johannes Gierl / Leids Cantate Consort
21/4 10:30 4 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & Laurensorkest
21/4 21:30 66 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
28/4 10:00 12 Den Haag, Nwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
28/4 10:30 104 Den Haag, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
28/4 11:00 66 Antwerpen, St Norbertuskerk
Emmanuel Van Kerckhoven / The Antwerp Baroque Orchestra & Het Groot Akkoord
28/4 17:00 67 Hochelten, St Vituskerk
Hans Linnartz / Bach Collegium Rhenanum
28/4 19:15 12 Wassenaar, Dorpskerk
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
mei
5/5 10:00 6 Meppel, Grote of Mariakerk
Mannes Hofsink / Projectkoor en orkest
5/5 19:30 104 Utrecht, Geertekerk
Gerrit Maas / koor en orkest Utrechtse Bachcantates
11/5 17:00 12 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam
12/5 15:30 45 Monnickendam, Grote Kerk
Maria van Nieukerken / Kamerkoor PA'dam & Nicolaasconsort
12/5 17:00 146 Kampen, Burgwalkerk
Ab Weegenaar / Bachkoor en -orkest Kampen
12/5 19:30 104 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
18/5 16:30 7 Hilversum, Grote Kerk
Harry van Berne / Koor uit de Händelvereniging
19/5 19:00 234 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & Laurensorkest
19/5 19:30 44 Heythuysen, Nicolaaskerk
Luc Jakobs / Koor & Orkest Bach Cantates Heythuysen
19/5 19:30 68 Driebergen, Grote Kerk
Margo van Biezen / Cantatekoor en -orkest Driebergen
19/5 21:30 166 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
25/5 16:30 68 Baarn, Pauluskerk
Boudewijn Jansen / Bach Cantorij Baarn & orkest
26/5 10:00 68 Laren, Ontmoetingskerk
Boudewijn Jansen / Bach Cantorij Baarn & orkest
26/5 10:30 103 Den Haag, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
26/5 10:30 86 Amsterdam, Westerkerk
JanJoost van Elburg / Westerkerkkoor & Barokensemble 't Kabinet
26/5 16:00 10 Assen, Adventskerk
Marion Bluthard / Asser Bach Cantategroep
26/5 16:00 37 Rotterdam, Paradijskerk
Benjamin Bakker / Rotterdams Barok Ensemble
26/5 19:00 103 Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek /Cappella Sint-Maarten / Accademia Amsterdam
26/5 19:00 87 Delft, Oude Kerk
Mark Tempelaars / Oude Kerk Bachkoor en ensemble
juni
1/6 17:00 184, 234 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Mark Lippe / Haarlems Bach Ensemble
1/6 17:00 39 's-Hertogenbosch, Grote Kerk
Jeroen Felix / Bach Collegium 's-Hertogenbosch
2/6 15:30 39 Diepenheim, Johanneskerk
Yt Nicolai / koor Bach Werkplaats & barokensemble
2/6 17:00 44, 226 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & Barokorkest
2/6 19:30 44 Utrecht, Geertekerk
Gerrit Maas / koor en orkest Utrechtse Bachcantates
9/6 19:00 226 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & Laurensorkest
9/6 19:30 172 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
10/6 15:30 184 Monnickendam, Grote Kerk
Maria van Nieukerken / Kamerkoor PA'dam & Nicolaasconsort
10/6 19:00 184 Haarlem, Grote of St. Bavokerk
Maria van Nieukerken / Kamerkoor PA'dam & Nicolaasconsort
15/6 17:00 194 Amersfoort, Franciscus Xaveriuskerk
Bas Ramselaar / Amersfoorts Cantate Koor en Orkest
15/6 20:00 146, 236, deest Woudrichem, Grote Kerk
Sietse van Wijgerden / Cantus Kamerkoor
16/6 16:00 173, 134a Aardenburg, Sint-Baafskerk
Bart Naessens / BachPlus
16/6 16:30 88, 186 Tilburg, Broekhovense Kerk
Arjan van Baest / koor & orkest Stichting Bachcantates
16/6 17:00 129 Kampen, Burgwalkerk
Sander van den Houten / Bachkoor en -orkest Kampen
16/6 19:00 37 Berkel en Rodenrijs, Dorpskerk
Benjamin Bakker / Rotterdams Barok Ensemble
16/6 21:30 176 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
22/6 17:00 148, 24 Hoorn, Koepelkerk
Harry Toebes / Collegium Musicum Hornense & Cappella Horna
22/6 17:00 4 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam
23/6 10:00 176 Den Haag, Nwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
23/6 10:00 167 Rotterdam, Kerkgebouw Pro Rege
Mirjam van den Hoek / Cantorij
23/6 17:00 39 Hochelten, St Vituskerk
Hans Linnartz / Bach Collegium Rhenanum
23/6 19:00 234 Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek /Cappella Sint-Maarten / Accademia Amsterdam
23/6 19:00 192 Zwolle, Grote Kerk
Toon Hagen / Michaelscantorij & Musica Michaëlis
23/6 19:15 176 Wassenaar, Dorpskerk
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
30/6 10:30 39 Den Haag, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
30/6 19:00 76 Delft, Oude Kerk
Mark Tempelaars / Oude Kerk Bachkoor en ensemble
juli
7/7 19:30 93, 200 Utrecht, Geertekerk
Collegium Amicorum
14/7 17:00 199 Kampen, Burgwalkerk
Bob Vaalburg / Bachkoor en -orkest Kampen
21/7 11:30 93 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
28/7 20:00 202 Amersfoort, Bergkerk
Henriette Feith & Barokensemble
augustus
4/8 10:00 198 Groningen, Lutherse kerk
Tijmen Jan Bronda / Luthers Bachensemble
18/8 11:30 168 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
25/8 10:30 102 Den Haag, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
september
1/9 10:00 113 Utrecht, Nicolaïkerk
Ko Zwanenburg / Cappella di San Nicolaï & Vespercantorij
6/9 20:15 82, 56, 158 Leeuwarden, Lutherse kerk
Tijmen Jan Bronda / Luthers Bachensemble
7/9 17:00 21 's-Hertogenbosch, Grote Kerk
Jeroen Felix / Bach Collegium 's-Hertogenbosch
8/9 15:00 82, 56, 158 Groningen, Lutherse kerk
Tijmen Jan Bronda / Luthers Bachensemble
8/9 17:00 150 Kampen, Burgwalkerk
Sander van den Houten / Bachkoor en -orkest Kampen
8/9 19:30 137 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
8/9 19:30 194 Utrecht, Geertekerk
Gerrit Maas / koor en orkest Utrechtse Bachcantates
14/9 17:00 33 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam
15/9 11:30 194 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
15/9 16:30 104, 140 Tilburg, Broekhovense Kerk
Rienk Bakker / koor & orkest Stichting Bachcantates
15/9 19:00 33 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
19/9 20:15 18, 155, 150 Utrecht, TivoliVredenburg
Shunske Sato / Nederlandse Bachvereniging
20/9 20:15 18, 155, 150 Naarden, Grote Kerk
Shunske Sato / Nederlandse Bachvereniging
21/9 17:00 66 Hoorn, Koepelkerk
Harry Toebes / Collegium Musicum Hornense & Cappella Horna
21/9 20:15 18, 155, 150 Maassluis, Grote Kerk
Shunske Sato / Nederlandse Bachvereniging
22/9 10:00 110 Den Haag, Nwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
22/9 11:00 94 Antwerpen, St Norbertuskerk
Emmanuel Van Kerckhoven / The Antwerp Baroque Orchestra & Het Groot Akkoord
22/9 15:00 18, 155, 150 Amsterdam, Muziekgebouw a/h IJ
Shunske Sato / Nederlandse Bachvereniging
22/9 16:00 17 Assen, Adventskerk
Marion Bluthard / Asser Bach Cantategroep
22/9 17:00 25 Hochelten, St Vituskerk
Hans Linnartz / Bach Collegium Rhenanum
22/9 19:00 227 Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek /Cappella Sint-Maarten / Accademia Amsterdam
22/9 19:30 99 Heythuysen, Nicolaaskerk
Luc Jakobs / Koor & Orkest Bach Cantates Heythuysen
22/9 19:30 48 Baarn, Nicolaaskerk
Anthony Scheffer / Bach Cantorij Baarn & orkest
28/9 16:15 12 Nijkerk, Catharinakerk
Falco van Loon / Bach Consort Nijkerk
28/9 16:30 130 Hilversum, Grote Kerk
Harry van Berne / Dudok Kamerkoor & CodB-orkest
28/9 20:00 146, 236, deest Vianen, Grote Kerk
Sietse van Wijgerden / Cantus Kamerkoor
29/9 10:30 25 Den Haag, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
29/9 10:30 148 Amsterdam, Westerkerk
JanJoost van Elburg / Westerkerkkoor & Barokensemble 't Kabinet
29/9 17:00 149 Utrecht, Nicolaïkerk
Ko Zwanenburg / Cappella di San Nicolaï & Vespercantorij
29/9 17:00 138 Vlaardingen, Bethelkerk
Bas van Houte / Vocaal Ensemble Basiliek & Collegium Delft
29/9 19:00 51 Delft, Oude Kerk
Mark Tempelaars / Oude Kerk Bachkoor en -ensemble.
29/9 20:00 113 Dordrecht, Wilhelminakerk
Ries van der Zouwen / Codarts solisten & Dordts Kamerorkest
oktober
6/10 15:30 150 Diepenheim, Johanneskerk
Yt Nicolai / koor Bach Werkplaats & barokensemble
6/10 17:00 177 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & Barokorkest
6/10 19:00 188, 235 Leeuwarden, Grote Kerk
Tijmen Jan Bronda / Luthers Bachensemble
6/10 19:30 79 Baarn, Paaskerk
Boudewijn Jansen / Bach Cantorij Baarn & orkest
6/10 19:30 27, BWV 239 Utrecht, Geertekerk
Gerrit Maas / koor en orkest Utrechtse Bachcantates
10/10 20:00 6 Westerbork, Stefanuskerk
Leendert Runia, Bach Cantate Koor Salland en -ensemble
10/10 20:30 82, 170 Tilburg, Concertzaal
Maarten Engeltjes & Andreas Wolf / PRJCT Amsterdam,
11/10 20:00 82, 170 Arnhem, Musis
Maarten Engeltjes & Andreas Wolf / PRJCT Amsterdam,
12/10 17:00 148 Amersfoort, Franciscus Xaveriuskerk
Bas Ramselaar / Amersfoorts Cantate Koor en Orkest
12/10 17:00 148 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam
12/10 20:15 82, 170 Haarlem, Philharmonie
Maarten Engeltjes & Andreas Wolf / PRJCT Amsterdam,
13/10 17:00 27 Kampen, Burgwalkerk
Bob Vaalburg / Bachkoor en -orkest Kampen
13/10 19:30 114 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
13/10 20:15 82, 170 Amsterdam, Muz.gebouw a/h IJ
Maarten Engeltjes & Andreas Wolf / PRJCT Amsterdam,
19/10 16:00 75 Gouda, Oud-Katholieke Kerk
Jacques van der Meer /GouweHart Orkest
19/10 17:00 140 's-Hertogenbosch, Grote Kerk
Jeroen Felix / Bach Collegium 's-Hertogenbosch
20/10 10:00 188, 235 Groningen, Martinikerk
Tijmen Jan Bronda / Luthers Bachensemble
20/10 11:30 95 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
20/10 19:00 169 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
20/10 19:00 96 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
26/10 20:00 231, 6, 106 Westerbork, Stefanuskerk
Leendert Runia, Bach Cantate Koor Salland en -ensemble
27/10 10:00 48 Velp, Grote Kerk
Thea Endedijk-Griffioen / Bachensemble Arnhem
27/10 10:30 180 Den Haag, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
27/10 11:00 113 Antwerpen, St Norbertuskerk
Emmanuel Van Kerckhoven / The Antwerp Baroque Orchestra & Het Groot Akkoord
27/10 16:30 79 Schoonebeek, Dorpskerk
Luuk Tuinder / Bach Ensemble Vries
27/10 17:00 48 Vlaardingen, Bethelkerk
Bas van Houte / Vocaal Ensemble Basiliek & Collegium Delft
27/10 17:00 70 Ermelo, Oude Kerk
Jurriaan Grootes / Kamerkoor COV NW-Veluwe
27/10 17:00 131 Amsterdam, Westerkerk
JanJoost van Elburg / Westerkerkkoor & Barokensemble 't Kabinet
27/10 17:00 5 Hochelten, St Vituskerk
Hans Linnartz / Bach Collegium Rhenanum
27/10 19:00 79 Ruinen, Mariakerk
Luuk Tuinder / Bach Ensemble Vries
27/10 19:00 114 Leiden, Pieterskerk
Gerrit Maas / Collegium Musicum
27/10 19:00 106 Zuidwolde (Dr.), Ontmoetingskerk
Leendert Runia, Bach Cantate Koor Salland en -ensemble
30/10 20:15 161 Amsterdam, Muziekgebouw a/h IJ
Alex Potter / Nederlandse Bachvereniging
31/10 20:15 161 Naarden, Grote Kerk
Alex Potter / Nederlandse Bachvereniging
november
1/11 20:15 161 Maastricht, Onze Lieve Vrouwenbasiliek
Alex Potter / Nederlandse Bachvereniging
2/11 20:00 236 Dedemsvaart, De Antenne
Leendert Runia / Sallands Bachkoor & NASKA
2/11 20:15 161 Utrecht, TivoliVredenburg
Alex Potter / Nederlandse Bachvereniging
3/11 10:00 79 Coevorden, Hervormde Kerk
Luuk Tuinder / Bach Ensemble Vries
3/11 15:00 161 Den Haag, Nieuwe Kerk
Alex Potter / Nederlandse Bachvereniging
3/11 15:00 79 Zuidwolde (Gr.), Middeleeuwse kerk
Luuk Tuinder / Bach Ensemble Vries
3/11 16:00 82, 150 Bergen, Ruïnekerk
Ellen Verburgt / Cantatekioor & Camerata Bergen
3/11 19:00 180 Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek /Cappella Sint-Maarten / Accademia Amsterdam
3/11 19:30 180 Utrecht, Geertekerk
Gerrit Maas / koor en orkest Utrechtse Bachcantates
9/11 17:00 140 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam
9/11 20:15 115 Groningen, Lutherse Kerk
Benjamin Bakker / Noordelijk Bach Consort
10/11 10:00 150 Den Haag, Nwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
10/11 15:00 62, 115 Veenhuizen, Grote Kerk
Benjamin Bakker / Noordelijk Bach Consort
10/11 16:30 39, 106 Tilburg, Broekhovense Kerk
Rienk Bakker / koor & orkest Stichting Bachcantates
10/11 17:00 98 Kampen, Burgwalkerk
Ab Weegenaar / Bachkoor en -orkest Kampen
10/11 19:00 115 Dordrecht, Grote Kerk
Nico van der Meel / Drechtsteden Bachkoor & Collegium Delft
10/11 19:00 243 Delft, Oude Kerk
Mark Tempelaars / Oude Kerk Bachkoor en -ensemble.
10/11 19:15 150 Wassenaar, Dorpskerk
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
10/11 19:30 93 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
10/11 20:00 115 Veenhuizen, Grote Kerk
Benjamin Bakker / Noordelijk Bach Consort
17/11 16:00 45 Assen, Adventskerk
Marion Bluthard / Asser Bach Cantategroep
17/11 17:00 228 Hochelten, St Vituskerk
Hans Linnartz / Bach Collegium Rhenanum
17/11 17:00 133 Emmen, Grote Kerk
Wim van den Brink / Bachcantatekoor & -orkest Emmen
17/11 19:00 55 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & Laurensorkest
17/11 21:30 89 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
23/11 16:30 61 Baarn, Pauluskerk
Anthony Scheffer / Bach Cantorij Baarn & orkest
24/11 10:30 140 Den Haag, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
24/11 16:30 118 Middelburg, Nieuwe Kerk
Paul Dombrecht / Bachkoor BWV
24/11 19:00 150 Leiden, Hooglandse Kerk
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
30/11 16:30 26 Hilversum, Grote Kerk
Anthony Scheffer / Bach Cantorij Baarn
december
1/12 11:00 70a Antwerpen, St Norbertuskerk
Emmanuel Van Kerckhoven / Antwerps Barokorkest & Het Groot Akkoord
1/12 15:30 61, 62 Diepenheim, Johanneskerk
Yt Nicolai / koor Bach Werkplaats & barokensemble
1/12 17:00 10 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & Barokorkest
1/12 19:30 147 Utrecht, Geertekerk
Gerrit Maas / koor en orkest Utrechtse Bachcantates
7/12 17:00 34, 243 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Mark Lippe / Haarlems Bach Ensemble
7/12 17:00 147a 's-Hertogenbosch, Grote Kerk
Jeroen Felix / Bach Collegium 's-Hertogenbosch
8/12 10:00 70a Velp, Grote Kerk
Pieter Endedijk / Bachensemble Arnhem
8/12 10:30 10, 122, 41 Amsterdam, Singelkerk
Paulien Kostense / Bach Ensemble Amsterdam
8/12 17:00 248I, 248II, 248V Hochelten, St Vituskerk
Hans Linnartz / Bach Collegium Rhenanum
8/12 17:00 186a Kampen, Burgwalkerk
Bob Vaalburg / Bachkoor en -orkest Kampen
8/12 19:30 147a Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
8/12 19:30 36 Heythuysen, Nicolaaskerk
Luc Jakobs / Koor & Orkest Bach Cantates Heythuysen
14/12 20:00 248 Harderwijk, Grote Kerk
Jurriaan Grootes / COV NW-Veluwe
14/12 20:00 10, 122, 41 Amsterdam, Singelkerk
Paulien Kostense / Bach Ensemble Amsterdam
14/12 20:00 248I, 248II, 248III Amsterdam, Waalse Kerk
Benjamin Bakker / Amsemble & Swes Barokorkest
15/12 10:00 248III Den Haag, Nwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
15/12 14:30 10, 122, 41 Hoorn, Oosterkerk
Paulien Kostense / Bach Ensemble Amsterdam
15/12 15:00 248I, 248II, 248III Amsterdam Noord, Nieuwendammerkerk
Benjamin Bakker / Amsemble & Swes Barokorkest
15/12 19:15 248III Wassenaar, Dorpskerk
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
20/12 20:00 238, 248VI, 248III Den Haag, Nwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
20/12 20:00 248 Dordrecht, Augustijnenkerk
Nico van der Meel / Drechtsteden Bachkoor
22/12 16:00 248I, 248III, 248VI Schipluiden, Jacobuskerk
Koos van Beurden / Vox Delflandiae
26/12 10:30 248II, 248V Amsterdam, Westerkerk
JanJoost van Elburg / Westerkerkkoor & Barokensemble 't Kabinet
29/12 10:30 248IV Den Haag, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
31/12 19:00 82 Leiden, Hooglandse Kerk
Patrick Pranger / Monward Consort