Eduard van Hengel

Johann Sebastian Bach vocale werken

Cantateagenda 2012

2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 heden

datum tijd BWV locatie uitvoerenden
januari 2012
8/1 10:00 248VI Assen, Adventskerk
Paulien Kostense / Asser Bach Cantategroep
8/1 19:30 16 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
8/1 19:30 123 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
14/1 17:00 248V Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
14/1 19:00 105 Vlaardingen, Grote Kerk
Bas van Houte / Vocaal Ensemble Schiedam & Westnederlands Bachorkest
15/1 10:30 3 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen / Bachensemble Arnhem
15/1 11:30 3 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
15/1 19:00 13 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
15/1 19:30 171 Baarn, Pauluskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
21/1 17:00 248VI 's-Hertogenbosch, Jheronimus Bosch Art Center
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
22/1 16:30 13 Zwolle, Grote Kerk
Toon Hagen / Michaëlscantatekoor & Musica Michaelis
22/1 19:15 111 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
28/1 17:00 72, 73 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Mark Lippe / Haarlems Bach Ensemble
29/1 10:30 124 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
29/1 10:30 156, 229 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
29/1 17:00 92 Utrecht, Nicolaïkerk
Ko Zwanenburg / Cappella di San Nicolaï
29/1 19:00 76 Leiden, Hooglandse Kerk
Henk Gijzen / Brederode Consort
29/1 19:00 72 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / Barbaracantorij & Camerata da Fusignano
februari
4/2 16:15 182 Bennekom, Alexanderkerk
Dick Meijer / Alexanderconsort
5/2 16:30 81, 125 Tilburg, Heikese Kerk
Arjan van Baest / koor & orkest Stichting Bachcantates
5/2 17:00 84, 225 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & Barokorkest
5/2 19:30 92 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
10/2 20:00 64, 81, 227 Maassluis, Grote Kerk
Gesualdo Consort / Musica Amphion
11/2 17:00 18 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
11/2 19:00 33 Vlaardingen, Grote Kerk
Bas van Houte / Vocaal Ensemble Schiedam & Westnederlands Bachorkest
11/2 20:00 64, 81, 227 Groningen, Martinikerk
Gesualdo Consort / Musica Amphion
12/2 10:00 126 Groningen, Ev.-Lutherse Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
12/2 10:00 22 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
12/2 15:30 64, 81, 227 Amsterdam, Waalse Kerk
Gesualdo Consort / Musica Amphion
12/2 19:30 83 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
14/2 20:15 64, 81, 227 Alkmaar, Grote St.Laurenskerk
Gesualdo Consort / Musica Amphion
18/2 19:00 234 Amersfoort, Fr.Xaveriuskerk
Bas Ramselaar / Amersfoorts Kantate Koor en Orkest
19/2 11:30 127 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
19/2 19:00 127 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
19/2 19:15 23 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
19/2 19:30 84 Baarn, Pauluskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
26/2 10:30 22 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
26/2 19:00 33 Leiden, Hooglandse Kerk
Hans van der Toorn / COV Excelsior Leiderdorp
maart
3/3 17:00 106 Hoorn, Oosterkerk
Harry Toebes / Collegium Musicum Hornense & Cappella Horna
4/3 19:00 39 Mijnsheerenland, Laurentiuskerk
Arie Hoek / Cappella Laurentius & Laurentius Bach Orkest
4/3 19:30 185, 135 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
10/3 16:30 182 Hilversum, Grote Kerk
Cees van der Poel / Kamerkoor Akkoord
10/3 17:00 22, 23 's-Hertogenbosch, Jheronimus Bosch Art Center
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
11/3 11:00 80 Antwerpen, St Norbertuskerk
Emmanuel Van Kerckhoven / Antwerps Barokorkest & Het Groot Akkoord
11/3 19:30 33 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
18/3 11:30 1 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
18/3 19:00 187 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
18/3 19:00 182 Leiden, Pieterskerk
Frank de Groot / Wassenaar Vocaliter
18/3 19:15 182 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
23/3 10:00 244 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
24/3 17:00 131 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Mark Lippe / Haarlems Bach Ensemble
25/3 10:30 227 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
25/3 15:00 245 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
25/3 16:30 1 Bergen (NH), Ruïnekerk
Ellen Verburgt / Cantatekoor & Camerata Bergen
25/3 19:00 182 Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek / Cappella & Bachorkest Sint-Maarten
25/3 19:30 182 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
april
1/4 16:30 182, 4 Tilburg, Heikese Kerk
Arjan van Baest / koor & orkest Stichting Bachcantates
1/4 17:00 161 Emmen, Grote Kerk
Wim van den Brink / Bachcantatekoor & -orkest Emmen
1/4 19:30 182 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
8/4 10:00 249, 249 Groningen, Ev.-Lutherse Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
8/4 16:30 4 Middelburg, Nieuwe Kerk
Aleida Post / Bachkoor
8/4 16:30 31 Zwolle, Grote Kerk
Toon Hagen / Michaëlscantatekoor & Musica Michaelis
8/4 19:30 97 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
21/4 17:00 104 's-Hertogenbosch, Jheronimus Bosch Art Center
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
21/4 17:00 85 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
22/4 10:30 112 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen / Bachensemble Arnhem
22/4 19:00 104 Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek / Cappella & Bachorkest Sint-Maarten
22/4 19:15 104 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
22/4 19:30 134 Baarn, Pauluskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
29/4 10:30 12 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
29/4 11:00 85 Antwerpen, St Norbertuskerk
Emmanuel Van Kerckhoven / Antwerps Barokorkest & Het Groot Akkoord
mei
6/5 10:00 32 Lochem, Gudulakerk
Els Dijkeman / Capella Gudula & Camerata Lochem
6/5 17:00 226, Anh.159 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & Barokorkest
6/5 19:30 146 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
8/5 20:30 73, 81, 83 Tilburg, Concertzaal
Anton Steck / De Nederlandse Bachvereniging
9/5 73, 81, 83 Amsterdam, Muziekgebouw a/h IJ
Anton Steck / De Nederlandse Bachvereniging
10/5 20:15 73, 81, 83 Utrecht, Nicolaïkerk
Anton Steck / De Nederlandse Bachvereniging
11/5 20:15 73, 81, 83 Alkmaar, Grote Kerk
Anton Steck / De Nederlandse Bachvereniging
12/5 16:30 86 Hilversum, Grote Kerk
Harry van Berne / Dudokkoor & Orkest
12/5 20:00 6, 11, 74 Doetinchem, Catharinakerk
Hans de Wilde / Projectkoor & Florilegium Musicum
13/5 10:00 11 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
13/5 19:30 86 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
19/5 17:00 11 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
20/5 10:00 174 Naaldwijk, Oude Kerk
Gerard Bal / Bachkoor Westland & West-Ned. Bachorkest
20/5 19:00 11 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
27/5 10:30 34 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
27/5 17:00 172 Utrecht, Nicolaïkerk
Ko Zwanenburg / Cappella di San Nicolaï
juni
2/6 17:00 75 's-Hertogenbosch, Jheronimus Bosch Art Center
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
3/6 17:00 227, 230 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & Barokorkest
3/6 19:30 197 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
9/6 17:00 74, 34 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Mark Lippe / Haarlems Bach Ensemble
10/6 15:00 211, 212 Midwolde, Hervormde Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
10/6 16:30 176, 75 Tilburg, Heikese Kerk
Arjan van Baest / koor & orkest Stichting Bachcantates
10/6 19:30 20 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
10/6 19:30 75 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
16/6 19:00 39 Amersfoort, Fr.Xaveriuskerk
Bas Ramselaar / Amersfoorts Kantate Koor en Orkest
16/6 20:15 4, 235 Amsterdam, Waalse Kerk
Bart Schneemann / Amsterdams Bach Consort
17/6 10:00 45 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
17/6 15:15 4, 235 Amsterdam, De Duif
Bart Schneemann / Amsterdams Bach Consort
17/6 19:00 20 Mijnsheerenland, Laurentiuskerk
Arie Hoek / Cappella Laurentius & Laurentius Bach Orkest
22/6 19:30 144, 211, 212, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231 Utrecht, Geertekerk
Bachnachto.l.v. diverse dirigenten en ensembles
23/6 17:00 135, 167 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
24/6 10:30 177 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
24/6 16:30 147 Middelburg, Nieuwe Kerk
Ludo Claesen / Bachkoor
24/6 16:30 21 Zwolle, Grote Kerk
Toon Hagen / Michaëlscantatekoor & Musica Michaelis
24/6 19:00 20 Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek / Cappella & Bachorkest Sint-Maarten
24/6 19:30 76 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
juli
1/7 19:30 233 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
augustus
26/8 10:30 77 Den Haag, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
september
2/9 10:00 33 Utrecht, Nicolaikerk
Ko Zwanenburg / Vespercantorij & Capella di San Nicolai
2/9 19:30 33 Utrecht, Geertekerk
Gerrit Maas / koor en orkest Bachcantatediensten
9/9 10:30 78 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen / Bachensemble Arnhem
9/9 11:00 137 Antwerpen, St Norbertuskerk
Emmanuel Van Kerckhoven / Antwerps Barokorkest & Het Groot Akkoord
9/9 19:30 138 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
14/9 20:00 4, 80 Maassluis, Grote Kerk
Gesualdo Consort / Musica Amphion
15/9 16:15 192, 195 Bennekom, Oude Kerk
Dick Meijer / Alexanderconsort
15/9 17:00 187 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
15/9 20:00 4, 80 Groningen, Martinikerk
Gesualdo Consort / Musica Amphion
16/9 11:30 8 Zuid-Scharwoude, Koogerkerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
16/9 19:30 95 Baarn, Nicolaaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
16/9 20:00 4, 80 Amsterdam, Waalse Kerk
Gesualdo Consort / Musica Amphion
18/9 225, 226, 229 Amsterdam, Muziekgeb. a/h IJ
Daniel Reuss / Cappella Amsterdam
19/9 225, 226, 229 Dordrecht, Grote Kerk
Daniel Reuss / Cappella Amsterdam
20/9 225, 226, 229 Utrecht, Pieterskerk
Daniel Reuss / Cappella Amsterdam
22/9 17:00 61, 248V, 134 Dordrecht, Wilhelminakerk
Nico van der Meel, drie koren & hun dirigenten
22/9 19:15 95 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
23/9 10:00 95 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
23/9 10:00 95 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Patrick Pranger / Haags Barokgezelschap
23/9 10:30 94, 168 Brussel, .Miniemenkerk
Benoît Jacquemin / Kapel der Miniemen
23/9 16:30 75, 51, 236 Dordrecht, Grote Kerk
Jos van Veldhoven / Nederlandse Bachvereniging
23/9 16:30 95, 235/6 Zwolle, Grote Kerk
Toon Hagen / Michaëlscantatekoor & Musica Michaelis
29/9 93, 94 Haastrecht, Hervormde Kerk
Arjen Uitbeijerse / dubbelkwartet Magnificat & instr. ensemble Intermezzo
29/9 17:00 64, 241, Anh.26 Hoorn, Oosterkerk
Harry Toebes / Collegium Musicum Hornense & Cappella Horna
30/9 10:30 47 Den Haag, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
30/9 10:30 148 Amsterdam, Westerkerk
JanJoost van Elburg / Westerkerkkoor & Bachorkest
30/9 17:00 47 Utrecht, Nicolaikerk
Ko Zwanenburg / Vespercantorij & Capella di San Nicolai
oktober
6/10 16:30 96 Hilversum, Grote Kerk
Harry van Berne / Dudokkoor & Orkest
6/10 17:00 75, 77 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Mark Lippe / Haarlems Bach Ensemble
6/10 19:00 96 Amersfoort, Fr.Xaveriuskerk
Bas Ramselaar / Amersfoorts Kantate Koor en Orkest
7/10 17:00 17, 389 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantorij Nieuwe Kerk & Barokorkest
7/10 19:00 69 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / Barbaracantorij & Camerata da Fusignano
7/10 19:30 47 Utrecht, Geertekerk
Roel Vogel / koor en orkest Bachcantatediensten
13/10 17:00 78, 89 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
13/10 20:00 211, 212 Sappemeer, Koepelkerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
13/10 20:15 123, Anh.160 Groningen, Remonstrantse Kerk
David van Roijen / Noordelijk Bach Consort
14/10 10:00 56 Groningen, Lutherse Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
14/10 15:00 123, Anh.160 Eelde, Dorpskerk
David van Roijen / Noordelijk Bach Consort
14/10 19:15 48 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
14/10 19:30 48 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
16/10 15:00 98 Diepenheim, Johanneskerk
Frank Deiman / Bachbeweging Twente
21/10 10:30 89, 5 Brussel, Miniemenkerk
Benoît Jacquemin / Kapel der Miniemen
21/10 11:30 49 Zuid-Scharwoude, Koogerkerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
21/10 19:00 38 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
21/10 19:30 38 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
27/10 20:00 248I Mijnsheerenland, Laurentiuskerk
Arie Hoek / Cappella Laurentius & Laurentius Bach Orkest
28/10 10:30 235 Den Haag, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
28/10 16:30 115, 188 Tilburg, Heikese Kerk
Arjan van Baest / koor & orkest Stichting Bachcantates
28/10 19:00 38 Leiden, Pieterskerk
Gilles Michels / Collegium Musicum
28/10 19:30 109 Amsterdam, Westerkerk
JanJoost van Elburg / Westerkerkkoor & Bachorkest
31/10 19:30 76 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
november
3/11 19:00 180 Vlaardingen, Grote Kerk
Bas van Houte / Vocaal Ensemble Schiedam & Westnederlands Bachorkest
4/11 10:00 131 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
4/11 10:30 115 Rotterdam, Remonstrantse Kerk
Kees Glaubitz / Remonstrants Cantatekoor & -orkest
4/11 19:30 115 Utrecht, Geertekerk
Gerard Beemster / koor en orkest Bachcantatediensten
10/11 17:00 116 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
10/11 19:00 131 Ede, Oude Kerk
Myra van der Jagt / Projectkoor
11/11 10:00 82 Groningen, Lutherse Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
11/11 16:30 230 Veere, Kleine Kerk
Ludo Claesen / Bachkoor
11/11 17:00 36, 37 Hoogeveen, Hoofdstraatkerk
Roelof Bosma / Collegium Vocale Drenthe & Ensemble Conservatoire
11/11 19:30 139 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
17/11 36, 243 Almelo, Grote Kerk
Arno Vree / Toonkunst Almelo & Concerto Barocco
18/11 10:30 26 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen / Bachensemble Arnhem
18/11 11:30 234 Zuid-Scharwoude, Koogerkerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
18/11 19:00 116 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
18/11 19:00 131 Ede, Beatrixkerk
Myra van der Jagt / Projectkoor
18/11 19:15 26 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
24/11 16:30 48, 230 's-Hertogenbosch, Grote Kerk
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
24/11 20:00 131 Mijnsheerenland, Laurentiuskerk
Arie Hoek / Cappella Laurentius & Laurentius Bach Orkest
25/11 10:30 35, 226 Brussel, .Miniemenkerk
Benoît Jacquemin / Kapel der Miniemen
25/11 10:30 140 Den Haag, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
25/11 19:00 106, 230 Leiden, Hooglandse Kerk
Joop Schets / Bachkoor
25/11 19:30 106 Amsterdam, Westerkerk
JanJoost van Elburg / Westerkerkkoor & Bachorkest
december
1/12 19:00 61 Vlaardingen, Grote Kerk
Bas van Houte / Vocaal Ensemble Schiedam & Westnederlands Bachorkest
1/12 20:00 234, 243, 1049 Baarn, Pauluskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
1/12 20:00 248 Assen, Adventskerk
Paulien Kostense / Asser Bach Cantategroep
1/12 20:15 248 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
2/12 10:30 61 Amsterdam, Augustanakerk
Matthias Havinga / projectkoor & -orkest
2/12 11:00 70 Antwerpen, St Norbertuskerk
Emmanuel Van Kerckhoven / Antwerps Barokorkest & Het Groot Akkoord
2/12 15:00 248 Emmen, Grote Kerk
Paulien Kostense / Asser Bach Cantategroep
2/12 16:30 36 Bergen (NH), Ruïnekerk
Ellen Verburgt / Cantatekoor & Camerata Bergen
2/12 17:00 243 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & Barokorkest
2/12 19:30 243 Utrecht, Geertekerk
Gerrit Maas / koor en orkest Bachcantatediensten
8/12 17:00 248I, 248III Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Mark Lippe / Haarlems Bach Ensemble
9/12 10:00 147 Arnhem, Diaconessenkerk
Joke Brandsma / Cantorij Diaconessenkerk
9/12 17:00 151, 117 Emmen, Grote Kerk
Wim van den Brink / Bachcantatekoor & -orkest Emmen
9/12 19:30 147 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
15/12 16:30 248IV Hilversum, Grote Kerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
15/12 20:15 248II, 248IV, 248V Amsterdam, Waalse Kerk
Niek Idelenburg / Amsterdams Bach Consort
16/12 10:00 248I 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
16/12 10:00 186a Rijswijk, Nieuwe Kerk
Janey Keuning / Vocaal Ensemble Moteta & instrumentalisten
16/12 10:30 64 Brussel, .Miniemenkerk
Benoît Jacquemin / Kapel der Miniemen
16/12 15:15 248II, 248IV, 248V Amsterdam, De Duif
Niek Idelenburg / Amsterdams Bach Consort
16/12 16:00 62, 63 Schipluiden, Dorpskerk
Koos van Beurden / Vox Delflandiae
16/12 19:00 61 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / Barbaracantorij & Camerata da Fusignano
16/12 19:00 62 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
21/12 19:00 248 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
21/12 20:00 243, 248I Bedum, Walfriduskerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
21/12 20:00 248I, 248II, 248III, 248VI Geldermalsen, Centrumkerk
Marcell Vroeijenstijn / Collegium Musicum Gelderland & Ned. Begeleidingsorkest
22/12 16:00 243, 248I Groningen, Der-Aa-kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
22/12 20:00 248I, 248IV, 248V, 248VI Geldermalsen, Centrumkerk
Marcell Vroeijenstijn / Collegium Musicum Gelderland & Ned. Begeleidingsorkest
22/12 20:00 248I, 248II, 248III, 248VI Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek / Cappella Sint-Maarten & Cappella Amsterdam
23/12 19:30 248I, 248II, 248III Tilburg, Heikese Kerk
Arjan van Baest / koor & orkest Stichting Bachcantates
24/12 21:30 142 Zuid-Scharwoude, Koogerkerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
26/12 10:30 63, 248I Amsterdam, Westerkerk
JanJoost van Elburg / Westerkerkkoor & Bachorkest
30/12 10:30 28 Den Haag, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
31/12 17:00 51 Leiden, Hooglandse Kerk
Wendy Roobol / Bert Mooiman e.a.