Eduard van Hengel

Johann Sebastian Bach vocale werken

Cantateagenda 2011

2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 heden

datum tijd BWV locatie uitvoerenden
januari 2011
9/1 16:30 70, 233 Groningen, Der Aa-kerk
Ton Koopman / Luthers Bach Ensemble & barokorkest
9/1 19:30 248VI Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
9/1 19:30 3 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
15/1 17:00 13 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
16/1 11:30 13 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
16/1 19:00 32 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
16/1 19:30 16 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
22/1 19:00 72 Vlaardingen, Grote Kerk
Arie Eikelboom / Magister Cantat & Westnederlands Bachorkest
30/1 10:30 14 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
30/1 10:30 65 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
30/1 11:00 14 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium & Helios Ensemble
30/1 15:00 82, 125 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
30/1 16:30 155, 111 Tilburg, Heikese Kerk
Arjan van Baest / koor & orkest Stichting Bachcantates
30/1 19:00 81 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / Barbaracantorij & Camerata da Fusignano
februari
2/2 20:15 72, 155, 73, 236 Naarden, Grote Kerk
Gustav Leonhardt / Nederlandse Bachvereniging
3/2 20:00 72, 155, 73, 236 Enschede, Muziekcentrum
Gustav Leonhardt / Nederlandse Bachvereniging
5/2 17:00 12 's-Hertogenbosch, Jheronimus Bosch Art Center
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
5/2 20:15 72, 155, 73, 236 Utrecht, Geertekerk
Gustav Leonhardt / Nederlandse Bachvereniging
6/2 10:00 149 Dordrecht, Wilhelminakerk
Ries van der Zouwen / Wilhelminakoor en -orkest
6/2 15:00 72, 155, 73, 236 Amsterdam, Muziekgebouw a/h IJ
Gustav Leonhardt / Nederlandse Bachvereniging
6/2 17:00 14 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / cantate Consort & Barokorkest
6/2 19:30 14 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
12/2 17:00 125, 115 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Mark Lippe / Haarlems Bach Ensemble
12/2 17:00 14 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
13/2 19:00 14 Mijnsheerenland, Laurentiuskerk
Arie Hoek / Cappella Laurentius & Laurentius Bach Orkest
13/2 19:30 111 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
18/2 20:15 51, 199 Emmeloord, De Hoeksteen
David Rabinovich / Apollo Ensemble
19/2 16:15 147 Bennekom, Alexanderkerk
Dick Meijer / Alexanderconsort
19/2 19:00 233 Amersfoort, Fr.Xaveriuskerk
Bas Ramselaar / Amersfoorts Kantate Koor en Orkest
19/2 20:15 51, 199 Leeuwarden, Grote Kerk
David Rabinovich / Apollo Ensemble
20/2 51, 199 Amsterdam, Concertgebouw
David Rabinovich / Apollo Ensemble
20/2 10:00 144 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
20/2 11:30 14 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
20/2 19:00 92 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
20/2 19:15 144 Wassenaar, Dorpskerk
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
27/2 10:30 18 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
27/2 11:00 126 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium & Helios Ensemble
27/2 15:00 22, 23 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
27/2 16:30 126 Zwolle, Grote Kerk
Toon Hagen / Bachcantatekoor & Musica Michaelis
27/2 19:30 198 Baarn, Pauluskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
maart
5/3 16:30 127 Hilversum, Grote Kerk
Harry van Berne / Dudokkoor & orkest
6/3 10:30 127 Rotterdam, Remonstrantse Kerk
Kees Glaubitz / Remonstrants Cantatekoor & -orkest
6/3 10:30 127 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen / Bachensemble Arnhem
6/3 14:30 22, 23 Apeldoorn, Mariakerk
Greet Aanen / Projectkoor & Il Concerto Barocco
6/3 17:00 196 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / cantate Consort & Barokorkest
6/3 19:30 23 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
12/3 17:00 161 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
13/3 16:30 89, 179 Tilburg, Heikese Kerk
Arjan van Baest / koor & orkest Stichting Bachcantates
13/3 16:30 6 Middelburg, Nieuwe Kerk
Jan Kleinbussink / Bachkoor & Aspetti Musicali
13/3 19:00 182 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / Barbaracantorij & Camerata da Fusignano
13/3 19:30 22 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
19/3 16:15 21 Rhenen, Cunerakerk
Harry Brasser / Gelders-Utrechts Cantatekoor & Orkest
20/3 11:30 22 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
20/3 17:00 73 Emmen, Grote Kerk
Wim van den Brink / Bachcantatekoor & -orkest Emmen
20/3 19:00 182 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
26/3 20:00 82, 22, 4 Eelde, Dorpskerk
David van Roijen / Noordelijk Bach Consort
27/3 82, 22, 4 Groningen, Remonstrantse kerk
David van Roijen / Noordelijk Bach Consort
27/3 10:30 131 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
27/3 11:00 127 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium & Helios Ensemble
27/3 15:00 198 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
april
2/4 17:00 182 's-Hertogenbosch, Jheronimus Bosch Art Center
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
2/4 17:00 127, 81 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Mark Lippe / Haarlems Bach Ensemble
3/4 17:00 233 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / cantate Consort & Barokorkest
3/4 19:30 117 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
9/4 17:00 42 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
10/4 19:30 113 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
17/4 10:30 182 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
17/4 16:30 104 Bergen (NH), Ruïnekerk
Ellen Verburgt / Cantatekoor & Camerata Bergen
17/4 19:00 244 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
17/4 19:00 245 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / Barbaracantorij & Camerata da Fusignano
22/4 20:00 245 Apeldoorn, Mariakerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium & Helios Ensemble
24/4 11:30 249 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
24/4 15:00 249 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
24/4 16:30 6 Zwolle, Grote Kerk
Toon Hagen / Bachcantatekoor & Musica Michaelis
mei
1/5 19:30 66 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
8/5 19:30 112 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
14/5 16:30 37 Hilversum, Grote Kerk
Cees van der Poel / Kamerkoor Akkoord
14/5 17:00 43 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
15/5 10:00 146 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
15/5 11:30 12 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
15/5 16:30 66, 108 Tilburg, Heikese Kerk
Arjan van Baest / koor & orkest Stichting Bachcantates
15/5 19:00 12 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
15/5 19:15 146 Wassenaar, Dorpskerk
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
15/5 19:30 104 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
21/5 19:00 11 Vlaardingen, Grote Kerk
Arie Eikelboom / Magister Cantat & Westnederlands Bachorkest
22/5 10:30 108 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen / Bachensemble Arnhem
22/5 19:00 12 Mijnsheerenland, Laurentiuskerk
Arie Hoek / Cappella Laurentius & Laurentius Bach Orkest
28/5 17:00 37, 43 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Mark Lippe / Haarlems Bach Ensemble
29/5 10:30 108 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
29/5 10:30 103 Rotterdam, Remonstrantse Kerk
Kees Glaubitz / Remonstrants Cantatekoor & -orkest
29/5 15:00 131 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
29/5 16:30 225 Veere, Kleine Kerk
Joop Schets / Bachkoor & Aspetti Musicali
29/5 19:30 108 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
juni
5/6 19:30 11 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
11/6 17:00 21 's-Hertogenbosch, Jheronimus Bosch Art Center
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
12/6 19:30 74 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
18/6 19:00 68 Amersfoort, Fr.Xaveriuskerk
Bas Ramselaar / Amersfoorts Kantate Koor en Orkest
19/6 10:00 68 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
19/6 11:30 176 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
19/6 19:15 68 Wassenaar, Dorpskerk
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
19/6 19:30 7 Baarn, Pauluskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
25/6 17:00 129 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
26/6 10:30 2 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
26/6 15:00 232 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
26/6 16:30 147 Zwolle, Grote Kerk
Toon Hagen / Bachcantatekoor & Musica Michaelis
juli
17/7 11:30 76 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
augustus
28/8 10:30 101 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
september
4/9 10:00 93 Utrecht, Nicolaïkerk
Ko Zwanenburg / Cappella di San Nicolaï
4/9 19:30 101 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
11/9 10:00 35, 232I Groningen, Ev.-Lutherse Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
11/9 19:00 33 Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek / Cappella & Bachorkest Sint-Maarten
11/9 19:30 137 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
17/9 16:15 105 Bennekom, Alexanderkerk
Dick Meijer / Alexanderconsort
17/9 17:00 113 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
17/9 17:00 29 's-Hertogenbosch, Jheronimus Bosch Art Center
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
18/9 10:00 113 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Patrick Pranger / Haags Barokgezelschap
18/9 10:30 33 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen / Bachensemble Arnhem
18/9 11:30 164 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
18/9 19:00 33 Mijnsheerenland, Laurentiuskerk
Arie Hoek / Cappella Laurentius & Laurentius Bach Orkest
18/9 19:30 77 Baarn, Nicolaaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
25/9 10:30 38 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
oktober
2/10 16:30 55, 96 Tilburg, Heikese Kerk
Arjan van Baest / koor & orkest Stichting Bachcantates
2/10 19:00 161 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / Barbaracantorij & Camerata da Fusignano
2/10 19:30 51, Anh.160 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
8/10 19:00 79 Amersfoort, Fr.Xaveriuskerk
Bas Ramselaar / Amersfoorts Kantate Koor en Orkest
8/10 19:00 93 Vlaardingen, Grote Kerk
Bas van Houte / Vocaal Ensemble Schiedam & Westnederlands Bachorkest
8/10 20:15 196, 202, 235 Groningen, Remonstrantse kerk
David van Roijen / Noordelijk Bach Consort
9/10 15:00 196, 202, 235 Eelde, Hervormde Kerk
David van Roijen / Noordelijk Bach Consort
9/10 19:00 47 Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek / Cappella & Bachorkest Sint-Maarten
9/10 19:30 8 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
15/10 16:30 161 Hilversum, Grote Kerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn
15/10 17:00 94 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
16/10 10:30 192 Groningen, Der Aa-Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
16/10 11:00 139 Antwerpen, St Norbertuskerk
Emmanuel Van Kerckhoven / Antwerps Barokorkest & Het Groot Akkoord
16/10 11:30 148 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
23/10 19:00 96 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
23/10 19:15 96 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
30/10 10:00 48 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
30/10 10:00 27 Dordrecht, Wilhelminakerk
Ries van der Zouwen / Wilhelminakoor en -orkest
30/10 10:30 106 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
30/10 17:00 48 Utrecht, Nicolaïkerk
Ko Zwanenburg / Cappella di San Nicolaï
30/10 19:00 8 Leiden, Pieterskerk
Gerrit Maas / Collegium Musicum
30/10 19:30 161 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
november
5/11 19:00 70 Vlaardingen, Grote Kerk
Bas van Houte / Vocaal Ensemble Schiedam & Westnederlands Bachorkest
6/11 106 Amsterdam, Augustanakerk
Matthias Havinga / Projectkoor & -orkest
6/11 10:30 116 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen / Bachensemble Arnhem
6/11 16:00 144, 180 Arnhem, Waalse Kerk
Henk Gunneman / Vocare & Bach cantategroep Zutphen
6/11 17:00 27, 228 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & Barokorkest
6/11 19:00 232 Leeuwarden, Grote Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
6/11 19:30 180 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
12/11 19:30 232 Aduard, Abdijkerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
13/11 10:00 232 Groningen, Ev.-Lutherse Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
13/11 19:30 188 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
19/11 17:00 188 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
19/11 17:00 38 's-Hertogenbosch, Jheronimus Bosch Art Center
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
19/11 17:00 62, 70 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Mark Lippe / Haarlems Bach Ensemble
20/11 16:00 115 Breda, Sacramentskerk
Coen Vermeeren / I Buoni Antichi
20/11 16:30 106 Veere, Kleine Kerk
Daan Manneke / Bachkoor & Aspetti Musicali
20/11 19:00 52 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
20/11 19:15 115 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
20/11 19:30 49 Baarn, Pauluskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
20/11 23:00 140 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
27/11 10:00 61 Utrecht, Nicolaïkerk
Ko Zwanenburg / Cappella di San Nicolaï
27/11 10:00 248I Assen, Adventskerk
Paulien Kostense / Asser Bach Cantategroep
27/11 10:30 36 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
27/11 16:30 243 Bergen (NH), Ruïnekerk
Ellen Verburgt / Cantatekoor & Camerata Bergen
27/11 16:30 60, 139 Tilburg, Heikese Kerk
Arjan van Baest / koor & orkest Stichting Bachcantates
27/11 19:00 49 Leiden, Pieterskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
27/11 19:30 62 Driebergen, Maranathakerk
Margo van Biezen / Driebergens Projectkoor & -orkest
december
4/12 11:00 132 Antwerpen, St Norbertuskerk
Emmanuel Van Kerckhoven / Antwerps Barokorkest & Het Groot Akkoord
4/12 17:00 70a, 229 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & Barokorkest
4/12 19:30 10 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
11/12 16:30 61 Middelburg, Nieuwe Kerk
Ludo Claesen / Bachkoor
11/12 17:00 36 Kampen, Burgwalkerk
Bob Vaalburg / Bachkoor & -orkest Kampen
11/12 19:30 70 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
17/12 16:30 248III Hilversum, Grote Kerk
Harry van Berne / Dudokkoor & Orkest
17/12 20:00 248 (ged.) Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek / Cappella Sint-Maarten, Jongenskoor Rivierenland, Concerto d'Amsterdam
18/12 10:30 147a 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
18/12 17:00 10 Emmen, Grote Kerk
Wim van den Brink / Bachcantatekoor & -orkest Emmen
18/12 19:00 248I Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / Barbaracantorij & Camerata da Fusignano
18/12 19:00 132 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
24/12 21:30 191 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
24/12 22:00 248I Utrecht, Nicolaïkerk
Ko Zwanenburg / Cappella di San Nicolaï
31/12 17:00 170 Leiden, Hooglandse Kerk
Leonard Evers / Leids Cantate Consort