Eduard van Hengel

Johann Sebastian Bach vocale werken

Cantateagenda 2010

2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 heden

datum tijd BWV locatie uitvoerenden
januari 2010
9/1 17:00 118, 243 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Rolf Buijs / Haarlems Bach Ensemble
10/1 10:00 248VI Groningen, Ev.-Lutherse Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
10/1 16:30 143, 91 Tilburg, Heikese Kerk
Martien van Woerkum / koor & orkest Stichting Bachcantates
10/1 17:00 1 Oosterbeek, Vredebergkerk
Arno Vree /Concerto Voci& bgo Flair
10/1 19:30 124 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
10/1 19:30 154 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
16/1 17:00 32 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
17/1 11:30 124 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
17/1 16:00 13 Breda, Sacramentskerk
Coen Vermeeren / I buoni antichi
17/1 19:00 73 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
17/1 19:30 3 Baarn, Pauluskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
17/1 20:00 13 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
24/1 10:00 72 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium & Helios Ensemble
24/1 19:00 124 Heiloo, Witte Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
24/1 19:00 64 Mijnsheerenland, Laurentiuskerk
Arie Hoek / Cappella Laurentius &Laurentius Bach Orkest
29/1 20:00 81, 144 Utrecht, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
30/1 16:15 248V Bennekom, Alexanderkerk
Dick Meijer / Alexanderconsort
30/1 20:00 81, 144 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
31/1 10:30 92 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
31/1 15:00 81, 144 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
31/1 19:30 84, 144 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
februari
6/2 17:00 84 's-Hertogenbosch, Jheronimus Bosch Art Center
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
7/2 10:00 33 Dordrecht, Wilhelminakerk
Ries van der Zouwen / Wilhelminakoor en -orkest
7/2 10:30 234 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen / Bachensemble Arnhem
7/2 14:30 161 Apeldoorn, Mariakerk
Greet Aanen / Projectkoor & Il Concerto Barocco
7/2 17:00 75 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantorij Nieuwe Kerk
7/2 18:30 125 Alphen aan den Rijn, Adventskerk
Simon Stelling / Alphens Cantatekoor & -orkest
7/2 19:30 18, 230, 158 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
13/2 16:30 159 Hilversum, Grote Kerk
Cees van der Poel / Kamerkoor Akkoord
13/2 17:00 144 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
14/2 10:00 127 Groningen, Ev.-Lutherse Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
14/2 17:00 111 Kampen, Burgwalkerk
Bob Vaalburg / Bachkoor & -orkest Kampen
14/2 19:30 126 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
14/2 19:30 127 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
21/2 175 Rotterdam, Remonstrantse Kerk
Kees Glaubitz / Remonstrants Cantatekoor & -orkest
21/2 11:30 82 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
21/2 16:00 23 Breda, Sacramentskerk
Coen Vermeeren / I buoni antichi
21/2 19:00 46 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
21/2 19:00 82 Heiloo, Witte Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
21/2 19:30 125 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
21/2 20:00 23 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
28/2 10:00 22 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium & Helios Ensemble
28/2 10:30 126 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
28/2 15:00 159, 127 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
28/2 16:30 23 Zwolle, Grote Kerk
Toon Hagen / Michaëlscantorij & Musica Michaelis
28/2 19:00 150 Leiden, Hooglandse Kerk
COV Exultate Deo
maart
6/3 19:00 161, 196 Amersfoort, Fr.Xaveriuskerk
Wouter van den Braak / Amersfoorts Kantate Koor en Orkest
7/3 16:30 159, 134 Tilburg, Heikese Kerk
Martien van Woerkum / koor & orkest Stichting Bachcantates
7/3 17:00 22, 23 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & barokorkest
7/3 19:30 71 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
13/3 17:00 127, 100 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Rolf Buijs / Haarlems Bach Ensemble
13/3 17:00 6 Hoorn, Oosterkerk
Harry Toebes / Collegium Musicum Hornense & Cappella Horna
13/3 17:00 54 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
14/3 10:00 98 Diepenheim, Johanneskerk
Frank Deiman / Bachbeweging Twente
14/3 19:30 117 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
20/3 19:00 182 Vlaardingen, Grote Kerk
Arie Eikelboom / Magister Cantat & Westnederlands Bachorkest
20/3 19:30 245 Baarn, Pauluskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
20/3 20:00 118, 182 Groningen, Martinikerk
Barokensemble De Swaen
21/3 11:30 92 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
21/3 16:00 227 Breda, Sacramentskerk
Coen Vermeeren / I buoni antichi
21/3 17:00 124 Emmen, Grote of Pancratiuskerk
Wim van den Brink / Bach Cantate Koor & Orkest
21/3 20:00 118, 182 Doetinchem, Catharinakerk
Barokensemble De Swaen
21/3 20:00 227 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
28/3 10:30 181 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
28/3 10:30 244 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
28/3 15:00 118, 182 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
april
3/4 11:30 4 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
4/4 16:30 249 Zwolle, Grote Kerk
Toon Hagen / Michaëlscantorij & Musica Michaelis
4/4 17:00 66 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & barokorkest
10/4 17:00 ?? Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
10/4 17:00 4 's-Hertogenbosch, Jheronimus Bosch Art Center
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
11/4 67 Rotterdam, Remonstrantse Kerk
Kees Glaubitz / Remonstrants Cantatekoor & -orkest
11/4 17:00 134 Kampen, Burgwalkerk
Bob Vaalburg / Bachkoor & -orkest Kampen
11/4 19:00 4 Mijnsheerenland, Laurentiuskerk
Arie Hoek / Cappella Laurentius &Laurentius Bach Orkest
11/4 19:30 67 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
11/4 19:30 249 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
17/4 16:00 12 Middenbeemster, Breidablick
Ellen Verburgt / Cantatekoor & Camerata Bergen
17/4 16:30 104 Hilversum, Grote Kerk
Harry van Berne / Dudokkoor & orkest
17/4 19:30 12 Middenbeemster, Hervormde Kerk
Ellen Verburgt / Cantatekoor & Camerata Bergen
18/4 10:30 104 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen / Bachensemble Arnhem
18/4 11:30 85 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
18/4 16:00 104 Breda, Sacramentskerk
Coen Vermeeren / I buoni antichi
18/4 16:30 12 Bergen (NH), Ruïnekerk
Ellen Verburgt / Cantatekoor & Camerata Bergen
18/4 19:00 104 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
18/4 19:30 67 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
18/4 20:00 104 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
24/4 17:00 129, 39 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Rolf Buijs / Haarlems Bach Ensemble
24/4 19:00 12 Vlaardingen, Grote Kerk
Arie Eikelboom / Magister Cantat & Westnederlands Bachorkest
24/4 20:00 12, 112 Woudsend, Karmelkerk
Barokensemble De Swaen
25/4 10:00 103 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium & Helios Ensemble
25/4 10:30 104 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
25/4 15:00 12, 112 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
25/4 19:00 103 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / Barbaracantorij & Camerata da Fusignano
25/4 19:00 12 Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek / Cappella & Bachorkest Sint-Maarten
25/4 19:30 12 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
28/4 16:00 85 Enschede, Jacobuskerk
Frank Deiman / Bachbeweging Twente
mei
2/5 16:30 130, 149 Tilburg, Heikese Kerk
Martien van Woerkum / koor & orkest Stichting Bachcantates
4/5 19:00 227 Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek / Cappella & Bachorkest Sint-Maarten
9/5 17:00 229 Groningen, Nieuwe Kerk
Geert-Jan van Beijeren Bergen en Henegouwen / Kamerkoor Dualis
9/5 19:30 128 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
9/5 19:30 87 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
16/5 11:30 11 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
16/5 16:00 44 Breda, Sacramentskerk
Coen Vermeeren / I buoni antichi
16/5 19:00 44 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
16/5 20:00 44 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
23/5 10:00 34 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium & Helios Ensemble
29/5 20:00 129 Bolsward, Broerekerk
Barokensemble De Swaen
30/5 10:30 194 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
30/5 15:00 129 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
30/5 19:00 39 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / Barbaracantorij & Camerata da Fusignano
juni
5/6 16:15 131 Rhenen, Cunerakerk
Harry Brasser / Gelders-Utrechts Cantatekoor & Orkest
6/6 17:00 230 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & barokorkest
6/6 19:30 20 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
6/6 19:30 10 Baarn, Pauluskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
12/6 17:00 39 's-Hertogenbosch, Jheronimus Bosch Art Center
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
12/6 17:00 220 Hoorn, Oosterkerk
Harry Toebes / Collegium Musicum Hornense & Cappella Horna
13/6 17:00 33 Kampen, Burgwalkerk
Bob Vaalburg / Bachkoor & -orkest Kampen
13/6 19:30 2 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
19/6 19:00 176, 144 Amersfoort, Fr.Xaveriuskerk
Wouter van den Braak / Amersfoorts Kantate Koor en Orkest
20/6 11:30 39 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
20/6 16:00 135 Breda, Sacramentskerk
Coen Vermeeren / I buoni antichi
20/6 19:00 138 Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek / Cappella & Bachorkest Sint-Maarten
20/6 20:00 135 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
25/6 20:00 243 Utrecht, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
26/6 17:00 19, 149 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Rolf Buijs / Haarlems Bach Ensemble
26/6 17:00 97 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
26/6 20:00 243 Deventer, Penninckshuis
Barokensemble De Swaen
27/6 10:30 76 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
27/6 15:00 243 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
27/6 16:30 71 Zwolle, Grote Kerk
Toon Hagen / Bachcantatekoor & Musica Michaelis
juli
18/7 11:30 177 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
augustus
15/8 11:30 169 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
29/8 10:30 113 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
september
5/9 10:00 137, 21 Utrecht, Nicolaïkerk
Gijs Leenaars / Cappella di San Pietro
5/9 19:30 17 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
11/9 16:15 39 Bennekom, Alexanderkerk
Dick Meijer / Alexanderconsort
11/9 17:00 95 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
11/9 20:00 138, 149, 51 Noordbroek, Hervormde Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
12/9 10:00 138 Groningen, Ev.-Lutherse Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
12/9 10:00 51 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
12/9 16:30 138 Zwolle, Grote Kerk
Toon Hagen / Bachcantatekoor & Musica Michaelis
12/9 17:00 32 Kampen, Burgwalkerk
Bob Vaalburg / Bachkoor & -orkest Kampen
12/9 17:00 140 Utrecht, Nicolaïkerk
Ko Zwanenburg / Vespercantorij & Cappella di San Nicolai
12/9 19:00 177 Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek / Cappella & Bachorkest Sint-Maarten
12/9 19:30 100 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
18/9 17:00 109, 95, 78 Dordrecht, Wilhelminakerk
diverse cantatekoren
18/9 20:00 202, 210 Dordrecht, Grote Kerk
Holland Baroque Society
19/9 11:30 187 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
19/9 16:00 51 Borne, Oude Kerk
Frank Deiman / Bachbeweging Twente
19/9 16:00 161 Breda, Sacramentskerk
Coen Vermeeren / I buoni antichi
19/9 19:30 27 Baarn, Nicolaaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
19/9 20:00 161 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
25/9 20:00 106 Noordbroek, Kerk Noordersingel
Maarten Romkes / Camerata Trinitati Consort & Singers
26/9 10:00 148 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium & Helios Ensemble
26/9 10:00 187 Zutphen, Walburgiskerk
Klaas Stok / Deventer Vocaal Ensembe
26/9 10:30 96 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
26/9 10:30 114 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
26/9 15:00 149 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
26/9 16:30 71, 141, 39 Dordrecht, Grote Kerk
Jos van Veldhoven / Nederlandse Bachvereniging
29/9 10:00 17, 149 Groningen, Ev.-Lutherse Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
oktober
2/10 17:00 230 Hoorn, Oosterkerk
Harry Toebes / Collegium Musicum Hornense & Cappella Horna
2/10 17:00 56 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
3/10 10:00 117 Dordrecht, Wilhelminakerk
Ries van der Zouwen / Wilhelminakoor en -orkest
3/10 19:00 5 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / Barbaracantorij & Camerata da Fusignano
3/10 19:30 50, 169 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
9/10 16:15 121 Rhenen, Cunerakerk
Harry Brasser / Gelders-Utrechts Cantatekoor & Orkest
9/10 16:30 180 Hilversum, Grote Kerk
Henk van Zonneveld / Kamerkoor Capricciata
9/10 17:00 35, 169, 230 's-Hertogenbosch, Jheronimus Bosch Art Center
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
9/10 19:00 96 Vlaardingen, Grote Kerk
Arie Eikelboom / Magister Cantat & Westnederlands Bachorkest
10/10 10:00 79 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
10/10 16:30 55, 96 Tilburg, Heikese Kerk
Martien van Woerkum / koor & orkest Stichting Bachcantates
10/10 17:00 136 Kampen, Burgwalkerk
Bob Vaalburg / Bachkoor & -orkest Kampen
10/10 19:00 47 Mijnsheerenland, Laurentiuskerk
Arie Hoek / Cappella Laurentius & Laurentius Bach Orkest
10/10 19:15 79 Wassenaar, Dorpskerk
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
10/10 19:30 5 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
16/10 17:00 10, 22 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Mark Lippe / Haarlems Bach Ensemble
17/10 11:30 100 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
17/10 16:00 49 Breda, Sacramentskerk
Guido Groenland / I buoni antichi
17/10 19:00 56 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
17/10 20:00 49 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Guido Moerland / I buoni antichi
24/10 10:00 109 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium & Helios Ensemble
24/10 19:00 100 Heiloo, Witte Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
30/10 19:00 1127, 227 Amersfoort, Fr.Xaveriuskerk
Wouter van den Braak / Amersfoorts Kantate Koor en Orkest
30/10 20:15 131 Amsterdam, Noorderkerk
Niek Idelenburg / Amsterdams Bachconsort
31/10 131 Amsterdam, Waalse Kerk
Niek Idelenburg / Amsterdams Bachconsort
31/10 10:30 116 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
31/10 10:30 79 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen / Bachensemble Arnhem
31/10 15:00 56, 169 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
31/10 19:00 131 Leiden, Pieterskerk
Gilles Michels / Collegium Musicum
31/10 19:30 80 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
31/10 19:30 79 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
november
6/11 19:00 139 Vlaardingen, Grote Kerk
Arie Eikelboom / Magister Cantat & Westnederlands Bachorkest
7/11 10:30 139 Rotterdam, Remonstrantse Kerk
Kees Glaubitz / Remonstrants Cantatekoor & -orkest
7/11 17:00 118, 48 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & Barokorkest
7/11 19:00 139 Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek / Cappella & Bachorkest Sint-Maarten
7/11 19:30 80 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
14/11 14:15 78 Amsterdam, Concertgebouw
Philippe Herreweghe / Collegium Vocale Gent
14/11 16:30 60, 139 Tilburg, Heikese Kerk
Martien van Woerkum / koor & orkest Stichting Bachcantates
14/11 19:30 60 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
20/11 17:00 62 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & barokorkest Eik en Linde
21/11 11:30 116 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
21/11 16:00 116 Breda, Sacramentskerk
Guido Groenland / I buoni antichi
21/11 16:30 6, 64 Hoogeveen, Hoofdstraatkerk
Roelof Bosma / Collegium Vocale Drenthe
21/11 19:00 116 Heiloo, Witte Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
21/11 19:00 90 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
21/11 20:00 116 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Guido Groenland / I buoni antichi
27/11 36, 147 Doetinchem, Catharinakerk
Hans de Wilde / Advent Bach Cantates
28/11 10:00 36 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium & Helios Ensemble
28/11 10:30 70a 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
28/11 15:00 61 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
28/11 19:00 180 Leiden, Pieterskerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium & Helios Ensemble
28/11 19:30 61 Driebergen, Maranathakerk
Margo van Biezen / Driebergens Projectkoor & -orkest
december
5/12 19:30 147 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
11/12 17:00 36 's-Hertogenbosch, Jheronimus Bosch Art Center
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
11/12 17:00 36, 93 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Mark Lippe / Haarlems Bach Ensemble
12/12 10:00 248IV 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
12/12 11:30 36 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Jörg Boysen / Hollands Vocaal Ensemble & orkest
12/12 17:00 132 Kampen, Burgwalkerk
Bob Vaalburg / Bachkoor & -orkest Kampen
12/12 19:15 248IV Wassenaar, Dorpskerk
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
12/12 19:30 110, 63 Baarn, Pauluskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
12/12 19:30 62 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
17/12 20:00 248I, 248II, 248III, 248IV Zaltbommel, Sint-Maartenskerk
Arie Hoek / Cappella & Bachorkest Sint-Maarten
18/12 16:30 110 Hilversum, Grote Kerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
18/12 19:30 147 Schoorl, Protestantse Kerk
Ellen Verburgt / Cantatekoor & Camerata Bergen
19/12 16:30 147 Bergen (NH), Ruïnekerk
Ellen Verburgt / Cantatekoor & Camerata Bergen
19/12 17:00 62 Emmen, Grote Kerk
Wim van den Brink / Bachcantatekoor & -orkest Emmen
19/12 19:00 61 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / Barbaracantorij & Camerata da Fusignano
19/12 20:00 147 Bergen aan Zee, Huize Glory
Ellen Verburgt / Cantatekoor & Camerata Bergen
24/12 21:30 110 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen / Bachensemble Arnhem
24/12 23:00 248I Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
26/12 10:30 40 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
26/12 10:30 248VI Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
26/12 15:00 191 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen