Eduard van Hengel

Johann Sebastian Bach vocale werken

Cantateagenda 2008

2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 heden

datum tijd BWV locatie uitvoerenden
januari 2008
6/1 19:00 124, 236 Leeuwarden, Grote of Jacobijnerkerk
Geert-Jan van Beijeren Bergen en Henegouwen / Luthers Bach Ensemble
6/1 19:30 248IV Utrecht, Geertekerk
Johan Rooze / koor en orkest Bachcantatediensten
12/1 19:00 248V Maassluis, Immanuelkerk
Leo den Broeder / Chr. Kamerkoor Maassluis
13/1 124, 236 Groningen, Lutherse Kerk 10.00 uur
Geert-Jan van Beijeren Bergen en Henegouwen / Luthers Bach Ensemble
13/1 124, 236 Winsum-Obergum, 16.00 uur
Geert-Jan van Beijeren Bergen en Henegouwen / Luthers Bach Ensemble
13/1 19:00 72 Dordrecht, Wilhelminakerk
Ries van der Zouwen / Wilhelminakoor en -orkest
13/1 19:30 124 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
19/1 17:00 123 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg, Collegium Vocale Zaandam
20/1 11:30 84 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
20/1 16:00 155 Breda, Sacramentskerk
Coen Vermeeren / I buoni antichi
20/1 19:00 13 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
20/1 19:30 92 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
20/1 20:00 155 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
26/1 20:00 156 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
27/1 10:30 111 's-Gravenhage, Kloosterkerk
J.Vermunt / Residentie Bachensembles
27/1 15:00 156 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
27/1 16:30 100, 50, 51 Tilburg, Heikesekerk
Martien van Woerkom,Stichting Bachcantates
27/1 17:00 126 Vries, Dorpskerk
Luuk Tuinder / Bach Ensemble Vries
27/1 19:00 18 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / cantorij & Camerata da Fusignano
27/1 19:30 73 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
februari
1/2 20:15 81, 125, 144 Amsterdam, Concertgebouw
S igiswald Kuijken / La Petite Bande
2/2 16:15 33 Bennekom, Oude Kerk
Dick Meijer / Alexander Consort
2/2 19:00 125 Vlaardingen, Grote Kerk
Arie Eikelboom, Magister Cantat & Westnederlands Bachorkest
3/2 16:00 32, 152 Assen, Adventskerk
Paulien Kostense / Asser Bach Cantategroep
3/2 19:30 144 Utrecht, Geertekerk
Johan Rooze / koor en orkest Bachcantatediensten
9/2 17:00 82 's-Hertogenbosch, Jacobskerk
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
9/2 17:00 177, 144 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Rolf Buijs / Haarlems Bach Ensemble
9/2 19:00 72 Amersfoort, Fr.Xaveriuskerk
Wouter van den Braak / Amersfoorts Kantate Koor en Orkest
10/2 10:00 18 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Jaap Hillen / Haags Barokgezelschap
10/2 16:30 38 Zwolle, Grote- of St MichaelsKerk
Toon Hagen / cantatekoor en -orkest
10/2 19:30 22 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
10/2 19:30 125 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
16/2 16:30 23 Hilversum, Grote Kerk
Cees van der Poel / diverse ensembles
16/2 17:00 125 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg, Collegium Vocale Zaandam
17/2 11:30 23 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
17/2 16:00 131 Breda, Sacramentskerk
Coen Vermeeren / I buoni antichi
17/2 19:00 22 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
17/2 20:00 131 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
23/2 20:00 18 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
24/2 10:30 117 's-Gravenhage, Kloosterkerk
J.Vermunt / Residentie Bachensembles
24/2 15:00 18 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
maart
1/3 16:15 249 Rhenen, Cunerakerk
Harry Brasser / Gelders-Utrechts Cantatekoor & Orkest
2/3 125 Middelburg, Nieuwe Kerk
Lieven Deroo/ Bachkoor BWV & Aspetti Musicali
2/3 19:30 1 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
9/3 19:30 161 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
16/3 11:30 159 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
23/3 11:30 31 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
24/3 16:00 4 Breda, Sacramentskerk
Coen Vermeeren / I buoni antichi
24/3 20:00 4 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
29/3 17:00 134 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg, Collegium Vocale Zaandam
29/3 19:00 66 Vlaardingen, Grote Kerk
Arie Eikelboom, Magister Cantat & Westnederlands Bachorkest
29/3 19:00 4 Maassluis, Immanuëlkerk
Leo den Broeder / Chr. Kamerkoor Maassluis
29/3 20:00 67 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
30/3 10:30 67 's-Gravenhage, Kloosterkerk
J.Vermunt / Residentie Bachensembles
30/3 15:00 67 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
30/3 16:30 42, 67 Tilburg, Heikesekerk
Martien van Woerkom,Stichting Bachcantates
30/3 19:30 67 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
april
5/4 17:00 12 's-Hertogenbosch, Jacobskerk
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
6/4 17:00 104 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantorij van de Nieuwe Kerk.
6/4 19:30 134 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
12/4 17:00 23, 47 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Rolf Buijs / Haarlems Bach Ensemble
13/4 10:30 12 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen, Bachensemble Arnhem
13/4 16:30 12 Zwolle, Grote- of St MichaelsKerk
Toon Hagen / cantatekoor en -orkest
13/4 19:00 17 Zaltbommel, Sint Maartenskerk
Arie Hoek / Sint Maartensprojektkoor + Delphi Consort
13/4 19:30 12 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
19/4 17:00 44 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg, Collegium Vocale Zaandam
19/4 19:30 108 Schoorl, .Scorlewald
Ellen Verburgt / Cantatekoor & Camerata Bergen
20/4 10:00 103 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Jaap Hillen / Haags Barokgezelschap
20/4 11:30 108 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
20/4 16:30 108 Bergen (NH), Ruïnekerk
Ellen Verburgt / Cantatekoor & Camerata Bergen
20/4 19:00 108 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
20/4 19:30 108 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
20/4 20:00 12 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
26/4 20:00 146, 203 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
27/4 10:30 146 's-Gravenhage, Kloosterkerk
J.Vermunt / Residentie Bachensembles
27/4 15:00 146, 203 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
27/4 19:30 43 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
mei
4/5 14:00 161 Dordrecht, Wilhelminakerk
Ries van der Zouwen / Wilhelminakoor en -orkest
4/5 19:00 146 Amersfoort, Fr.Xaveriuskerk
Wouter van den Braak / Amersfoorts Kantate Koor en Orkest
4/5 19:30 106 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
11/5 10:00 172, 131 Groningen, Lutherse Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
11/5 19:30 172 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
12/5 16:00 173, 165 Zutphen, Walburgiskerk
Klaas Stok / Parnassus Ensemble & Consensus Vocalis
17/5 16:15 68 Rhenen, Cunerakerk
Harry Brasser / Gelders-Utrechts Cantatekoor & Orkest
17/5 17:00 76 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg, Collegium Vocale Zaandam
18/5 11:30 129 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
18/5 16:00 165 Breda, Sacramentskerk
Coen Vermeeren / I buoni antichi
18/5 19:00 129 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
18/5 19:30 176 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
18/5 20:00 165 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
24/5 16:30 39 Hilversum, Grote Kerk
Wim Kloppenburg / diverse ensembles
24/5 20:00 20 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
25/5 10:30 20 's-Gravenhage, Kloosterkerk
J.Vermunt / Residentie Bachensembles
25/5 15:00 20 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
25/5 19:30 21 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
juni
1/6 10:30 76 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen, Bachensemble Arnhem
1/6 16:00 54, 229, 230 Assen, Adventskerk
Paulien Kostense / Asser Bach Cantategroep
1/6 16:30 156, 93 Tilburg, Heikesekerk
Martien van Woerkom,Stichting Bachcantates
1/6 19:30 30 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
7/6 17:00 21 's-Hertogenbosch, Jacobskerk
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
8/6 10:00 51 Enschede, Jacobuskerk
Frank Deiman / Bachbeweging Twente
8/6 19:00 135 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / cantorij & Camerata da Fusignano
8/6 19:30 135 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
14/6 16:30 172, 131 Groningen, Der AA-Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
15/6 10:00 77 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Jaap Hillen / Haags Barokgezelschap
15/6 11:30 21 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Hein Meens / Westerkerkkoor
15/6 16:00 185 Breda, Sacramentskerk
Coen Vermeeren / I buoni antichi
15/6 16:30 21 Zwolle, O.L.Vrouwe Basiliek
Toon Hagen / cantatekoor en -orkest
15/6 19:00 2 Zaltbommel, Sint Maartenskerk
Arie Hoek / Sint Maartensprojektkoor + Delphi Consort
15/6 20:00 185 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
21/6 17:00 68 Hoorn, Oosterkerk
Harry Toebes / Collegium Musicum Hornense & Cappella Horna
21/6 17:00 177 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg, Collegium Vocale Zaandam
28/6 19:00 30 Amersfoort, Fr.Xaveriuskerk
Wouter van den Braak / Amersfoorts Kantate Koor en Orkest
28/6 20:00 107 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
29/6 10:30 9 's-Gravenhage, Kloosterkerk
J.Vermunt / Residentie Bachensembles
29/6 15:00 107 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
juli
20/7 11:30 170 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
augustus
20/8 140 Groningen, Martinikerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
21/8 140 Meppel, Grote of Mariakerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
30/8 17:00 148 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & Eik en Linde
31/8 10:30 99 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
september
6/9 15:00 118, 192, 249 Utrecht, Augustinuskerk
Gijs Leenaars / Cappella di San Pietrom
7/9 10:00 118, 192, 249 Utrecht, Nicolaïkerk
Gijs Leenaars / Cappella di San Pietro
7/9 19:30 8 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
13/9 16:15 47 Bennekom, Alexanderkerk
Dick Meijer / Alexanderconsort
13/9 17:00 106 's-Hertogenbosch, Jacobskerk
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
14/9 16:30 105, 168 Tilburg, Heikese Kerk
Martien van Woerkum / koor & orkest Stichting Bachcantates
14/9 19:30 114 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
21/9 11:30 56 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
21/9 16:00 150 Breda, Sacramentskerk
Coen Vermeeren / I buoni antichi
21/9 19:30 96 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
21/9 20:00 150 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
27/9 10:00 48, 96 Krommenie, Oude Dorpskerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & Eik en Linde
27/9 17:00 131 Hoorn, Oosterkerk
Harry Toebes / Collegium Musicum Hornense & Cappella Horna
27/9 17:00 48, 96 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg / Collegium Vocale Zaandam & Eik en Linde
27/9 20:00 147 Zaltbommel, Sint Maartenskerk
Arie Hoek / Sint Maartens-projektkoor + Delphi Consort
27/9 20:00 130, 207 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
28/9 10:00 5 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
28/9 10:30 5 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
28/9 10:30 5 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen, Bachensemble Arnhem
28/9 15:00 130, 207 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
oktober
4/10 16:15 17 Rhenen, Cunerakerk
Harry Brasser / Gelders-Utrechts Cantatekoor & Orkest
4/10 16:30 5 Hilversum, Grote Kerk
Cees van der Poel / kamerkoorAkkoord& orkest
4/10 17:00 109 's-Hertogenbosch, Jacobskerk
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
4/10 17:00 6, 80 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Rolf Buijs / Haarlems Bach Ensemble
4/10 19:00 102 Amersfoort, Fr.Xaveriuskerk
Wouter van den Braak / Amersfoorts Kantate Koor en Orkest
4/10 20:00 146, 188, 230 Groningen, Lutherse Kerk
Marinus Verkuil / Noordelijk Bach Consort
5/10 10:30 162 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
5/10 15:00 146, 188, 230 Eelde, Ned. Herv. Kerk
Marinus Verkuil / Noordelijk Bach Consort
5/10 17:00 105 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & Barokorkest
5/10 19:00 161 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / cantorij & Camerata da Fusignano
5/10 19:00 147 Mijnsheerenland, Laurentiuskerk
Arie Hoek / Capella Laurentius & Delphi Consort
5/10 19:30 130 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
12/10 10:00 131 Groningen, Lutherse Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
12/10 10:00 109 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
12/10 16:00 35 Zutphen, Walburgiskerk
Klaas Stok / Parnassus Ensemble & Consensus Vocalis
12/10 16:30 109 Zwolle, Grote Kerk
Toon Hagen / cantatekoor en -orkest
12/10 19:00 131 Dokkum, Grote of Sint-Martinuskerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
12/10 19:15 109 Wassenaar, Dorpskerk
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
12/10 19:30 38 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
12/10 20:00 35 Deventer, Penninckshuis
Klaas Stok / Parnassus Ensemble & Consensus Vocalis
19/10 51 Oldenzaal, Hofkerk
Frank Deiman / Bachbeweging Twente
19/10 11:30 115 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
19/10 19:00 70 Zaltbommel, Sint Maartenskerk
Arie Hoek / Sint Maartensprojectkoor + Delphi Consort
19/10 19:00 115 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
19/10 20:00 115 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
25/10 20:00 8, 114 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
26/10 10:00 139 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
26/10 10:30 139 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
26/10 15:00 8, 114 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
26/10 19:00 79 Leiden, Pieterskerk
Gilles Michels / Collegium Musicum
26/10 19:30 60 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
november
2/11 10:00 72 Dordrecht, Wilhelminakerk
Ries van der Zouwen / Wilhelminakoor en -orkest
2/11 10:00 80 Naaldwijk, Grote Kerk
Arie Eikelboom / Magister Cantat & Randstedelijk Begeleidingsorkest
2/11 16:30 228 Veere, Kleine Kerk
Aleida Post / Bachkoor BWV & barokorkest
2/11 17:00 140 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort & Barokorkest
2/11 19:00 140 Leeuwarden, Grote of Jacobijnerkerk
Jellegeert Postma / Cantorij Drachten en Peize
2/11 19:30 60 Utrecht, Geertekerk
Gijs Leenaars / koor en orkest Bachcantatediensten
8/11 19:30 232 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
9/11 10:00 90 Enschede, Jacobuskerk
Frank Deiman / Bachbeweging Twente
9/11 15:15 70 Monnickendam, RK Kerk
Maria van Nieukerken / kamerkoor PAdam
9/11 19:30 26 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
15/11 19:00 26 Maassluis, Immanuëlkerk
Leo den Broeder / Chr. Kamerkoor Maassluis
16/11 10:30 140 Den Haag, Maranathakerk
Arie Eikelboom, Magister Cantat & Westnederlands Bachorkest
16/11 11:30 140 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
16/11 16:00 70 Breda, Sacramentskerk
Coen Vermeeren / I buoni antichi
16/11 19:00 70 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
16/11 19:30 6 Driebergen, Maranathakerk
Margo van Biezen / Cantorij Maranatha-Morgenster
16/11 20:00 70 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
22/11 19:00 140 Vlaardingen, Grote Kerk
Arie Eikelboom, Magister Cantat & Westnederlands Bachorkest
23/11 09:30 104 Nijmegen, Ontmoetingskerk
Arno Vree / Cantatekoor Dukenburg
23/11 10:00 140 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
23/11 16:30 170, 78 Tilburg, Heikese Kerk
Martien van Woerkum / koor & orkest Stichting Bachcantates
29/11 17:00 1, 233 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Rolf Buijs / Haarlems Bach Ensemble
29/11 20:00 55, 70 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
30/11 10:30 62 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen, Bachensemble Arnhem
30/11 10:30 61 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
30/11 15:00 55, 70 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
30/11 15:00 140, 191, 243 Deventer, Bergkerk
Klaas Stok / Deventer Vocaal Ensemble &Concerto Amsterdam
30/11 16:00 36 Assen, Adventskerk
Paulien Kostense / Asser Bach Cantategroep
30/11 16:30 10 Middelburg, Nieuwe Kerk
Joop Schets / Bachkoor BWV & barokorkest
december
6/12 17:00 186a 's-Hertogenbosch, Jacobskerk
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
7/12 17:00 36 Emmen, Grote of Pancratiuskerk
Wim van den Brink / Bach Koor & Orkest Emmen
7/12 19:30 62 Utrecht, Geertekerk
Bas Ramselaar / koor en orkest Bachcantatediensten
12/12 20:15 21, 243 Almere-Haven, De Goede Rede
Krijn Koetsveld / Ned. Bach Ensemble
13/12 16:30 248I Hilversum, Grote Kerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
13/12 19:30 186a Schoorl, Protestantse Kerk
Ellen Verburgt / Cantatekoor & Camerata Bergen
13/12 20:15 21, 243 Amersfoort, Fr. Xaveriuskerk
Krijn Koetsveld / Ned. Bach Ensemble
14/12 21, 243 Utrecht, St Willibrordkerk
Krijn Koetsveld / Ned. Bach Ensemble
14/12 10:00 248I 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Gilles Michels / Haags Barokgezelschap
14/12 10:00 62 Elst (Gld), Grote of St. Maartenskerk
Arno Vree / St. Maartenskerkkoor & bgo Flair
14/12 11:30 132 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Jörn Boysen / Hollands Vocaal Ensemble
14/12 16:30 186a Bergen (NH), Aula Berger Scholengemeenschap
Ellen Verburgt / Cantatekoor & Camerata Bergen
14/12 19:00 151 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / cantorij & Camerata da Fusignano
14/12 19:30 36 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
14/12 19:30 62 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
14/12 20:00 186a Egmond aan Zee, Prins Hendrik Stichting
Ellen Verburgt / Cantatekoor & Camerata Bergen
20/12 20:00 40, 64 Rhenen, Cunerakerk
Harry Brasser / Gelders-Utrechts Cantatekoor & Orkest
21/12 10:00 147 Apeldoorn, Grote Kerk
Wolfgang Lange / Gelders Bach Collegium
21/12 16:00 132 Breda, Sacramentskerk
Coen Vermeeren / I buoni antichi
21/12 19:00 243 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
21/12 20:00 132 Utrecht, Ste Gertrudis Kathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
24/12 22:30 248I Zwolle, Grote Kerk
Toon Hagen / cantatekoor en -orkest
26/12 10:30 248V, 248VI Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
27/12 20:00 133 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
28/12 10:30 248III 's-Gravenhage, Kloosterkerk
Jos Vermunt / Residentie Bachensembles
28/12 15:00 133 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen