Eduard van Hengel

Johann Sebastian Bach vocale werken

Cantateagenda 2007

2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 heden

datum tijd BWV locatie uitvoerenden
januari 2007
7/1 19:30 65 Utrecht, Geertekerk
Johan Rooze / koor en orkest Bachcantatediensten
20/1 17:00 3 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg, Collegium Vocale Zaandam
20/1 19:00 111 Vlaardingen, Grote Kerk
Arie Eikelboom, Magister Cantat & Westnederlands Bachorkest
21/1 11:30 156 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
21/1 16:30 32, 124 Tilburg, Heikesekerk
Martien van Woerkom,Stichting Bachcantates
21/1 19:00 72 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
21/1 19:00 30 Dordrecht, Wilhelminakerk
Ries van der Zouwen, Wilhelmina Bachkoor en orkest
21/1 19:30 190 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
26/1 10:30 110 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
27/1 20:00 125 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
28/1 10:30 73 's-Gravenhage, Kloosterkerk
J.Vermunt / Residentie Bachensembles
28/1 15:00 125 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
28/1 19:30 14 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
februari
3/2 125 's-Hertogenbosch, Jacobskerk
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
4/2 10:30 144 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen, Cantorij en Bachensemble
4/2 16:00 81 Breda, Antoniuskathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
4/2 19:30 181 Utrecht, Geertekerk
Johan Rooze / koor en orkest Bachcantatediensten
10/2 17:00 131, 3 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Rolf Buijs / Haarlems Bach Ensemble
17/2 16:30 22 Hilversum, Grote Kerk
Wim Kloppenburg, diverse ensembles
17/2 17:00 73, 181 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg, Collegium Vocale Zaandam
17/2 19:00 47 Amersfoort, Fr.Xaveriuskerk
Wouter van den Braak / Amersfoorts Kantate Koor en Orkest
18/2 11:30 127 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
18/2 19:00 23 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
18/2 19:30 127 Baarn, Pauluskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
24/2 20:00 99 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
25/2 10:30 22 's-Gravenhage, Kloosterkerk
J.Vermunt / Residentie Bachensembles
25/2 15:00 99 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
25/2 19:30 159 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
maart
3/3 10 Rhenen, Cunerakerk
Harry Brasser / Gelders-Utrechts Cantekoor & Orkest
4/3 19:00 159 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / cantorij & Camerata da Fusignano
4/3 19:30 54 Utrecht, Geertekerk
Johan Rooze, koor en orkest Bachcantatediensten
11/3 16:30 131 Zwolle, Grote- of St MichaelsKerk
Toon Hagen / cantatekoor en -orkest
18/3 11:30 22 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
18/3 16:30 18, 53, 126 Tilburg, Heikesekerk
Martien van Woerkom,Stichting Bachcantates
18/3 19:00 180 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
24/3 17:00 105 Hoorn, Oosterkerk
Harry Toebes / Collegium Musicum Hornense & Cappella Horna
24/3 20:00 159 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
24/3 20:00 118, 28 Zaltbommel, Sint Maartenskerk
Arie Hoek / Projectkoor Sint Maartenskerk, Jongenskoor Rivierenland & orkest RBO Sinfonia
25/3 10:30 150 's-Gravenhage, Kloosterkerk
J.Vermunt / Residentie Bachensembles
25/3 15:00 159 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
25/3 19:30 236 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
april
1/4 245 Middelburg, Nieuwe Kerk
Ludo Claesen / Bachkoor BWV
1/4 19:30 182 Utrecht, Geertekerk
Johan Rooze / koor en orkest Bachcantatediensten
6/4 19:30 245 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
7/4 11:30 182 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
9/4 16:00 6 Breda, Antoniuskathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
14/4 17:00 66 's-Hertogenbosch, Jacobskerk
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
14/4 19:00 6 Vlaardingen, Grote Kerk
Arie Eikelboom, Magister Cantat & Westnederlands Bachorkest
15/4 11:30 67 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
15/4 14:00 82, 198 's-Hertogenbosch, Grote Kerk
Jeroen Felix / Musica Vocalis, Florilegium Musicum
15/4 16:30 67 Hippolytushoef, Hippolytuskerk
Ellen Verburgt / cantatekoor en barokorkest "Eik en Linde"
15/4 19:30 42 Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
21/4 17:00 187, 11 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Rolf Buijs / Haarlems Bach Ensemble
21/4 17:00 230, 166 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg, Collegium Vocale Zaandam
28/4 20:00 128 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
29/4 10:30 103 's-Gravenhage, Kloosterkerk
J.Vermunt / Residentie Bachensembles
29/4 15:00 128 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
mei
6/5 66 Dordrecht, Wilhelminakerk
Ries van der Zouwen, Wilhelmina Bachkoor en orkest
6/5 19:30 207 Utrecht, Geertekerk
Johan Rooze / koor en orkest Bachcantatediensten
12/5 16:30 11 Hilversum, Grote Kerk
Johan Rooze / diverse ensembles
13/5 16:30 37, 128 Tilburg, Heikesekerk
Martien van Woerkom,Stichting Bachcantates
20/5 11:30 172 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
20/5 19:00 21 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
20/5 19:30 87 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
26/5 20:00 68 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
27/5 10:30 34 's-Gravenhage, Kloosterkerk
J.Vermunt / Residentie Bachensembles
27/5 15:00 68 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
juni
2/6 17:00 75 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg, Collegium Vocale Zaandam
3/6 226 Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantate Consort
3/6 19:30 194 Utrecht, Geertekerk
Johan Rooze / koor en orkest Bachcantatediensten
9/6 16:15 70 Rhenen, Cunerakerk
Harry Brasser / Gelders-Utrechts Cantatekoor & Orkest
9/6 17:00 39 's-Hertogenbosch, Jacobskerk
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
9/6 19:00 109 Amersfoort, Fr.Xaveriuskerk
Wouter van den Braak / Amersfoorts Kantate Koor en Orkest
10/6 10:30 20 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen, Bachensemble Arnhem
10/6 19:00 39 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / cantorij & Camerata da Fusignano
10/6 19:00 76 Zaltbommel, Sint Maartenskerk
Arie Hoek / Sint Maartensprojectkoor + Delphi Consort
17/6 235 Middelburg, Lutherse Kerk
Leo den Broeder / Bachkoor BWV
17/6 11:30 76 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Hein Meens / Westerkerkkoor
23/6 17:00 68 Hoorn, Oosterkerk
Harry Toebes / Collegium Musicum Hornense & Cappella Horna
23/6 20:00 129 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
24/6 10:30 177 's-Gravenhage, Kloosterkerk
J.Vermunt / Residentie Bachensembles
24/6 15:00 129 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
24/6 16:00 135 Breda, Antoniuskathedraal
Coen Vermeeren / I buoni antichi
30/6 17:00 227 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Rolf Buijs / Haarlems Bach Ensemble
30/6 17:00 93 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg, Collegium Vocale Zaandam
juli
15/7 11:30 54 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
september
2/9 19:30 77 Utrecht, Geertekerk
Johan Rooze / koor en orkest Bachcantatediensten
8/9 16:00 17, 39 Diever, Oude Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
8/9 17:00 138 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg, Collegium Vocale Zaandam
8/9 17:00 212 's-Hertogenbosch, Jacobskerk
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
9/9 10:00 17 Groningen, Lutherse Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
9/9 16:30 33 Zwolle, Grote- of St MichaelsKerk
Toon Hagen / cantatekoor en -orkest
16/9 11:30 99 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
16/9 19:00 17 Zaltbommel, Sint Maartenskerk
Arie Hoek / Sint Maartensprojectkoor + Delphi Consort
16/9 19:30 8 Baarn, Nicolaaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
22/9 17:00 214 Hoorn, Oosterkerk
Harry Toebes / Collegium Musicum Hornense & Cappella Horna
23/9 16:30 98, 24 Tilburg, Heikesekerk
Martien van Woerkom,Stichting Bachcantates
29/9 20:00 78, 209 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
30/9 10:30 148 's-Gravenhage, Kloosterkerk
J.Vermunt / Residentie Bachensembles
30/9 15:00 78, 209 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
30/9 19:30 78 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
oktober
6/10 16:15 62 Rhenen, Cunerakerk
Harry Brasser / Gelders-Utrechts Cantatekoor & Orkest
6/10 16:30 148 Hilversum, Grote Kerk
Bas Ramselaar / diverse ensembles
6/10 17:00 235 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Rolf Buijs / Haarlems Bach Ensemble
6/10 17:00 5 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg, Collegium Vocale Zaandam
6/10 17:00 117 's-Hertogenbosch, Jacobskerk
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
6/10 19:00 19 Amersfoort, Fr.Xaveriuskerk
Wouter van den Braak / Amersfoorts Kantate Koor en Orkest
7/10 10:00 94 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Jaap Hillen / Haags Barokgezelschap
7/10 10:30 96 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen, Bachensemble Arnhem
7/10 19:00 96 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / cantorij & Camerata da Fusignano
7/10 19:30 96 Utrecht, Geertekerk
Johan Rooze / koor en orkest Bachcantatediensten
7/10 19:30 96 Nijmegen, Petruskerk
Wouter van Haaften / koor en orkest Nijmeegse Bachcantates
21/10 11:30 180 Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Gerard Leegwater / Collegium Vocale Camerata
21/10 19:00 49 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
26/10 20:00 106 Emmeloord, De Hoeksteen
Jacob Schenk / Bachkoor Flevoland & Florilegium Musicum
27/10 20:00 115 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
28/10 8 Dordrecht, Wilhelminakerk
Ries van de Zouwen, Wilhelmina Bachkoor en orkest
28/10 10:30 98 's-Gravenhage, Kloosterkerk
J.Vermunt / Residentie Bachensembles
28/10 15:00 115 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
28/10 19:30 79 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
31/10 19:30 80 Groningen, Lutherse Kerk
Roden Handel Chorus & Handel Sinfonietta o.l.v. Rintje te Wies
november
3/11 19:00 80 Vlaardingen, Grote Kerk
Arie Eikelboom, Magister Cantat & Westnederlands Bachorkest
4/11 226 Middelburg, Nieuwe Kerk
/ Bachkoor BWV
4/11 19:30 163, 118 Utrecht, Geertekerk
Johan Rooze / koor en orkest Bachcantatediensten
11/11 10:30 80 Den Haag, Maranathakerk
Arie Eikelboom / Kamerkoor Magister Cantat
11/11 18:00 140 Dordrecht, Grote Kerk
Frans Huijts / Thuredrecht Cantorij.
17/11 17:00 243 Zaandam, Bullekerk
Cor Brandenburg, Collegium Vocale Zaandam
18/11 11:30 26 Zuid-Scharwoude, Kerk
Joep vanBuchen /Alkmaars Cantatekoor
18/11 15:00 60 Breda, Antoniuskathedraal
Geert van den Dungen / Bachkoor Brabant & Florilegium Musicum
18/11 19:00 26 Rotterdam, Laurenskerk
Wiecher Mandemaker / Laurenscantorij & -Bachorkest
18/11 19:30 140 Baarn, Pauluskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
23/11 20:00 47, 68 Amstelveen, Urbanuskerk
Marcel Joosen / Pauluskoor Amstelveen &Philharmonia Amsterdam
24/11 17:00 70, 147 Haarlem, Doopsgezinde Kerk
Rolf Buijs / Haarlems Bach Ensemble
24/11 20:00 140 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
25/11 10:30 106 Arnhem, Lutherse Kerk
Susanne Paulsen / Bachensemble Arnhem
25/11 15:00 140 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
25/11 16:30 99, 150 Tilburg, Heikesekerk
Martien van Woerkom,Stichting Bachcantates
december
1/12 17:00 61 's-Hertogenbosch, Jacobskerk
Jeroen Felix / Cappella Jheronimus Bosch
2/12 140 Veere, Kleine Kerk
/ Bachkoor BWV
2/12 10:00 186a Groningen, Nieuwe Kerk
Jelte Hulzebos / Cantorij van de Nieuwe Kerk.
2/12 16:30 70 Bergen (NH), Ruïnekerk
Ellen Verburgt / Cantatekoor Bergen & Camerata Bergen
2/12 19:30 140 Utrecht, Geertekerk
Johan Rooze / koor en orkest Bachcantatediensten
2/12 20:00 70 Egmond aan Zee, Prins Hendrik Stichting
Ellen Verburgt / Cantatekoor Bergen & Camerata Bergen
8/12 16:30 62 Hilversum, Grote Kerk
Harry van Berne / diverse ensembles
8/12 19:00 243 Vlaardingen, Grote Kerk
Arie Eikelboom, Magister Cantat & Westnederlands Bachorkest
9/12 10:00 61 Groningen, Lutherse Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
9/12 11:30 70a Zuid-Scharwoude, Kooger Kerk
Hollands Vocaal Ensemble
9/12 16:30 70 Zwolle, Grote- of St MichaelsKerk
Toon Hagen / cantatekoor en -orkest
9/12 17:00 61 IJhorst, Protestantse Kerk
Tymen Jan Bronda / Luthers Bach Ensemble
16/12 10:00 147 's-Gravenhage, Nieuwe Badkapel
Jaap Hillen / Haags Barokgezelschap
16/12 19:00 132 Culemborg, Barbarakerk
Marijn Slappendel / cantorij & Camerata da Fusignano
16/12 19:30 70a Baarn, Paaskerk
Bas Ramselaar / Bach Cantorij Baarn & orkest
21/12 20:15 61 Vierakker, Willibrorduskerk
Hans de Wilde / projectkoor Vierakker
26/12 19:30 110 Amsterdam, Westerkerk
Hein Meens / Westerkerkkoor & Bachorkest
29/12 20:00 152 Hilversum, Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen
30/12 15:00 152 Amsterdam, Oude Lutherse Kerk
Barokensemble De Swaen